اخبار روز

سی‌دی پراجکت: مدال The Witcher جدید Lynx است – تی ام گیم

 • سی‌دی پراجکت: مدال The Witcher جدید Lynx است – تی ام گیم

  شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) در بیانیه‌ای تایید کرد که مدال بازی بعدی از سری The Witcher برگرفته از یک سیاه‌گوش یا Lynx است.

  مدیر ارتباطات جهانی سی‌دی پراجکت در بیانیه‌ای اعلام کرد:

  خب، باید بگویم که برخی رمز و رازها نباید وجود داشته باشند. من می‌توانم به شما تایید کنم مدالی که دیده‌اید برگرفته از یک سیاه‌گوش (Lynx) است.

  درست بعد از انتشار تصویر مفهومی معروف، طرفداران گمانه‌زنی‌های مختلفی داشتند. افراد زیادی از همان ابتدا شباهت مدال به Lynx را متذکر شدند، اما از آنجایی که در کتاب‌ها و بازی‌های قبلی هیچ مدرسه‌ای به نام Lynx وجود ندارد، بسیاری این حدس را اشتباه می‌دانستند. اگرچه در صفحه طرفداری The Witcher، بخشی وجود دارد که هواداران روایتی از خودشان خلق کرده‌اند که در آن لمبرت مدرسۀ Lynx را با ترکیب اعضای مدرسۀ گرگ و گربه تشکیل داده است.

  مدتی پیش، The Witcher بعدی در قالب یک ماجراجویی تازه تایید شد. بر اساس اطلاعات رسمی، این عنوان با بهره‌گیری از موتورگرافیکی آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) مراحل ابتدایی توسعه را سپری می‌کند. همچنین اعلام شده است که برای این پروژه، سی‌دی پراجکت و شرکت اپیک گیمز (Epic Games) حول لایسنس و مسائل تکنیکی همکاری‌ چند ساله با هم خواهند داشت تا یک انجین متناسب با آثار جهان آزاد خلق شود. اولین تصویر هنری رسمی به اشتراک گذاشته شده را در ابتدای خبر مشاهده می‌کنید. این عنوان یک ماجراجویی جدید را دنبال می‌کند و احتمالاً خبری از گرالت یا بسیاری از کاراکترهای سه بازی قبلی نباشد.

  navidphoenixmeysambSamulmehdi_1981GAMER 1995EllieAtomic Solideralinerdشبح تی ام گیم 👣M.MTMahyarMsmRiowhitedaybreakbellJust GOD OF WARمرد شیش تیغ مرئیah1372حاج عرفانMohsenj74اینسایدر استخونیMichaelmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا