اخبار روز

کارتل‌های مکزیکی از بازیکنان GTA Online برای انتقال مواد مخدر استفاده می‌کنند – تی ام گیم

 • کارتل‌های مکزیکی از بازیکنان GTA Online برای انتقال مواد مخدر استفاده می‌کنند – تی ام گیم

  گزارش جدیدی مشخص کرده که باندهای خلافکار مکزیکی در دنیای واقعی از بازیکنان GTA Online برای حمل و نقل مواد مخدر استفاده می‌کنند.

  طی سال‌های گذشته، تحقیقات مربوط به بازی‌های ویدیویی رابطه مستقیمی میان آن‌ها و خشونت را مخابره نمی‌کنند. در هر صورت به‌تازگی و براساس گزارشی از وبسایت Forbes، در ماه نوامبر سال گذشته میلادی، نیروهای امنیت مرزی در ایالت آریزونا یک ماشین جیپ را کنار زدند که توسط شخصی با نام آلیسا ناوارو (Alyssa Navarro) کنترل می‌شد.

  درون ماشین این شخص چیزی حدود 60 کیلوگرم از ماده‌ای اعتیادآور یافت شد که به سوی مکزیک حرکت می‌کرد. وقتی مأموران از او پرسیدند چگونه به این حجم از مواد مخدر دست یافته و برای چه آن‌ها را به مکزیک می‌برد، او گفت: «همه چیز از زمانی شروع شد که فردی را در هنگام تجربه GTA Online ملاقات کردم.»

  همان‌گونه که توسط ناوارو توضیح داده شد، او در حال تجربه بازی GTA Online به‌همراه مردی بوده که خود را «جورج» معرفی می‌کرد. پس از تجربه چند دور از بازی، آن دو کم‌کم اطلاعات شبکه اجتماعی یکدیگر را به اشتراک گذاشتند و زمانی را برای ملاقات تعیین کردند. پس از ملاقات، جورج از او خواست تا یک‌سری لوازم الکتریکی را از آریزونا به مکزیک ببرد و قول داد که بابت هر سفر موفق، او مبلغ 2000 دلار دریافت کند. اگر او موفق می‌شد تا لوازم الکتریکی بیشتری هم جا‌به‌جا کند، مبلغ افزایش می‌یافت.

  طبق گزارشات، ناوارو سپس با مردی با نام آلفردو ملاقات می‌کند و او به‌جای لوازم الکترونیکی، ماشین را با مواد مخدر پر می‌کند. در حالی که بازیکن GTA Online خود اقرار کرده بود که ملاقات‌هایش با این افراد احساس خوشایندی نداشتند، در هرصورت با انجام این کار موافقت کرد. در ادامه آلیسا ناوارو یکی از متهمان پرونده انتقال، فروش و نگه‌داری ماده مخدر بود که در جریان جلسه دادگاه‌ در سال گذشته بی‌گناه شناخته شد. این پرونده همچنان ادامه دارد.

  mohsenj74Squatlatexمرد ریش دار نامرئیMahyarMsmآرینJavad Barshoeeimohsen62معین سلیمانیSina MorganBLACK SWORD MAN GUTSGramy kP.morganFaridshadowLucciola BalladBlack Knightalinerd2Redgurdمحمد حسین کریمی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا