اخبار روز

به‌روزرسانی Metroid Dread حالت‌های چالشی جدیدی را به بازی اضافه می‌کند – تی ام گیم

 • به‌روزرسانی Metroid Dread حالت‌های چالشی جدیدی را به بازی اضافه می‌کند – تی ام گیم

  نینتندو به‌روزرسانی جدیدی برای Metroid Dread منتشر کرده است که سه حالت سخت و جدید را به بازی اضافه می‌کند.

  به‌روزرسانی رایگانی که بازی را به نسخه 2.1.0 تبدیل می‌کند، یک حالت Boss Rush استاندارد و دو نسخه سخت‌تر آن‌ را به بازی اضافه می‌کند. حالت استاندارد Boss Rush که پس از اتمام شدن بازی اصلی باز می‌شود، از 12 باس فایت پشت سر هم تشکیل شده است و بازیکنان وظیفه دارند در سریع‌ترین زمان ممکن، همه آن‌ها را شکست دهند. هر آسیبی که بازیکنان دریافت می‌کنند به مبارزه بعدی منتقل می‌شود، اما سلاح‌ها به طور کامل در هر فاز بازیابی می‌شوند. بازیکنان همچنین می‌توانند در صورت شکست، آن باس را دوباره به چالش بکشند، اما با انجام این کار جریمه زمانی دریافت خواهند کرد.

  علاوه بر حالت اصلی Boss Rush، یک حالت Dread Rush نیز وجود دارد. این حالت، زمانی باز می‌شود که بازیکنان حالت سخت‌تر Dread Mode را که در آخرین به‌روزرسانی رایگان در دسترس قرار گرفته بود، انجام دهند. حالت Dread Rush همان Boss Rush است، اما اگر ساموس یک ضربه بخورد، می‌میرد. حالت Survival Rush نیز وقتی بازیکن Boss Rush یا Dread Rush را تمام می‌کنند، باز می‌شود. بازیکنان سعی می‌کنند تا آنجایی که می‌توانند در عرض پنج دقیقه، باس‌ها را شکست دهند. با هر بار شکست دادن یک باس، به زمان باقی مانده اضافه می‌شود.

  به‌روزرسانی Boss Rush از به‌روزرسانی قبلی در فوریه پیروی می‌کند که دو حالت سختی جدید را اضافه کرد: Dread و Rookie. برای بازیکنان باتجربه‌ای که به دنبال چالش اضافی هستند، حالت Dread شدیدا به آن‌ها پیشنهاد می‌شود. در سمت دیگر داستان، تازه‌واردان می‌توانند حالت Rookie را امتحان کنند، زیرا از چالش کمتری نسبت به حالت‌های دیگر برخوردار است. طبق آخرین گزارشات مالی نینتندو، Metroid Dread می‌تواند به پرفروش‌ترین نسخه در سری تبدیل شود. در ماه فوریه، این شرکت تایید کرد Metroid Dread که در ماه اکتبر برای نینتندو سوییچ منتشر شد، تا پایان دسامبر 2021، 2.74 میلیون نسخه فروخته است.

  HGY007P.morganMETROID(ماریوی سابق)o0ashil0oSamadmariomeysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا