اخبار روز

جزئیات و تصاویر جدیدی از داستان و شخصیت‌های بازی Like a Dragon Gaiden ارائه شد – تی ام گیم

 • جزئیات و تصاویر جدیدی از داستان و شخصیت‌های بازی Like a Dragon Gaiden ارائه شد – تی ام گیم

  بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name، جزئیات و تصاویر جدیدی از داستان و شخصیت‌های خود دریافت کرده. با ما همراه باشید.

  تبلیغات

  استودیوی Ryu Ga Gotoku، وبسایت رسمی بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name را با جزئیات و تصاویری جدید به‌روز کرده است. این به‌روزرسانی، برخی از شخصیت‌هایی که Kiryu با آن‌ها ملاقات خواهد کرد و موارد دیگر را مشخص می‌کند.

  بعد از Yakuza 6: The Song of Life، کاراکتر Kiryu به عنوان Joryu برای گروه دایدوجی کار می‌کند و ماموریت‌های مختلفی را بر عهده می‌گیرد.

  او پس از ورود به یوکوهاما (Yokohama) برای ردیابی یک سایت غیرقانونی قاچاق طلا، با چندین مامور دایدوجی مواجه شده و پس از احساس خطر، آن‌ها را نابود می‌کند.

  متاسفانه، گروهی عجیب نیز ظاهر شده که Kiryu را می‌شناسند و او باید پس از انجام یک معامله، آن‌ها را تعقیب کند.

  سایر شخصیت‌ها: Kosei Shishido از خانواده واتاسه و رئیس آینده اتحاد اومی؛ Yuki Tsuruno، کاپیتان خانواده واتاسه و فرمانده دوم آن؛ Akame، فردی مرموز با شبکه‌ای که همه چیز را در مورد ساتن‌بوری می‌داند و Kihei Hanawa که رهبری گروه دایدوجی را بر عهده دارد. البته Homare Nishitani 3، سرکرده قبیله کیجین هم هست.

  همچنین مسئله گروه دایدوجی نیز وجود دارد. این گروه بر پایه ثروت مینورو دایدوجی که از طریق پیوند با سیاست به دست آمده، ساخته شده است.

  امیدواریم بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name در ۹ نوامبر (۱۸ آبان) برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه شود.


  منبع: GamingBolt

  lul-bookManny CalaveraOrinmasoud pc gamermeysambاوردک تک تک ورژن ۴.۳

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا