اخبار روز

توسعه‌دهنده Marvel’s Spider-Man 2 وجود آسیب ناشی از سقوط و تنظیمات Swing Steering Assist را تایید کرد – تی ام گیم

 • توسعه‌دهنده Marvel’s Spider-Man 2 وجود آسیب ناشی از سقوط و تنظیمات Swing Steering Assist را تایید کرد – تی ام گیم

  بازیکنان می‌توانند آسیب‌های ناشی از سقوط را برای پیتر پارکر (Peter Parker) و مایلز مورالس (Miles Morales) در بازی Marvel’s Spider-Man 2 تغییر دهند.

  تبلیغات

  اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) به IGN اعلام کرده که Marvel’s Spider-Man 2 شرایطی برای آسیب‌دیدگی در اثر سقوط خواهد داشت. این قابلیت به صورت پیش‌فرض خاموش است و همان‌طور که داگ شیهان (Doug Sheahan)، مدیر ارشد برنامه‌نویسی استودیو، می‌گوید، در پاسخ به بازیکنانی است که «دوست دارند تجربه خود را شخصی‌سازی کنند».

  چیزی که بیش از پیش شاهد آن هستیم این است که طرفداران دوست دارند بتوانند تجربه خود را شخصی‌سازی کنند. برای این بازیکنان، ما قابلیت آسیب ناشی از سقوط را اضافه کردیم و حتی به افراد اجازه دادیم تا با تنظیمات Swing Stranding Assist احساس تاب خوردن را تغییر دهند. امیدواریم بازیکنانی که از شیرجه عمیق در جزئیات لذت می‌برند، تجربه لذت‌بخشی داشته باشند.

  شیهان به جزئیات زیادی در مورد Swing Steering Assist اشاره نکرده، اما ظاهراً می‌تواند به طور خودکار مسیر صحیح را در حین تاب خوردن دیکته کند. این امر باعث می‌شود که بازیکنان حین چرخش در شهر راحت‌تر بتوانند در گوشه‌ها بچرخند.

  اما در مورد آسیب‌های ناشی از سقوط، با اولین مورد در این سری مواجه هستیم، زیرا نه Marvel’s Spider-Man و نه Miles Morales چنین گزینه‌ای نداشتند. بعید است که ضربه زدن به ساختمان‌ها با سرعت بالا، آسیبی به پیتر یا مایلز وارد کند. صرف نظر از این موضوع، تجربه تاراندازی فرد (در صورت تمایل) باید خطر بیشتری داشته باشد.


  عنوان Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برای PS5 عرضه می‌شود.

  نظر شما در این باره چیست؟

  منبع: GamingBolt

  ققنوس آسمانRoyalknightAli_pxHamedVisible gamer manهادی صفائیHaj_Hosseinarminsmdاپوزوسیون تی ام گیم IliyaVAHID.Blul-bookleon S kennedymrMax22KratosPop_Star?sobhan?Noobmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا