اخبار روز

نقدها و نمرات LEGO Star Wars: The Skywalker Saga منتشر شدند – تی ام گیم

 • نقدها و نمرات LEGO Star Wars: The Skywalker Saga منتشر شدند – تی ام گیم

  لحظاتی پیش نقدها و نمرات منتقدین به بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga منتشر شدند که نشان از یک بازی بسیار خوب و سرگرم‌کننده از مجموعه‌ی LEGO دارند.

  بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی با محوریت LEGO توسط استودیوی ترولرز تیلز (Traveller’s Tales) توسعه یافته است و نشر آن نیز بر عهده‌ی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر (Warner Bros. Interactive Entertainment) قرار دارد. این بازی به عنوان ششمین عضو مجموعه‌ی خود تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

  به هر ترتیب، نقدها و نمرات دو وبسایت اپن‌کریتیک و متاکریتیک به این بازی منتشر شدند و نشان از یک بازی سرگرم کننده و بسیار خوب دارند. نسخه‌ی پلی استیشن 5 بازی Star Wars: The Skywalker Saga تا بدین لحظه با “31” نقد موفق به کسب نمره‌ی “84” از وبسایت متاکریتیک شده است.

  در ادامه برخی از نقدهای منتقدین این بازی را مشاهده خواهیم کرد:

  VGC 10/10

  به نظر می‌رسد که استودیوی ترولرز تیلز به خوبی می‌دانست که این به احتمال زیاد آخرین فرصتش برای اثبات خود است. این استودیو نه تنها از عهده‌ی انجام این امر برآمده است، بلکه بهترین بازی مجموعه‌ی LEGO و یکی از بهترین بازی‌های جنگ ستارگان را ساخته است.

  TheGamer 9/10

  بازی های زیادی وجود ندارد که من مشتاق بازی کردنشان باشم. بازی Skywalker Saga در این بین مورد نادری به شمار می‌رود که صد البته عدم موفقیت در تبلیغات می‌تواند به ضررش تمام شود. این تنها بازی جنگ ستارگان LEGO به شمار می‌رود که هر 9 فیلم اصلی این مجموعه را پوشش می‌دهد.

  Metro GameCentral 9/10

  این بازی همانند یک نامه‌ی عاشقانه به طرفداران فوق‌العاده مشتاق LEGO و جنگ ستارگان و به طور کلی بازی‌های ویدیویی ماجراجویی است که از نظر مقیاس و جزئیات پای خود را فراتر از بازی‌های Call of Duty می‌گذارد.

  CGMagazine 8.5/10

  بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga با عمق بخشیدن به گیم‌پلی خود و روایت خاصش، تمامی 9 فیلم جنگ ستارگان را از دیدگاه خود تفسیر می‌کند.

  Wccftech 8/10

  بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga گاهاً با دیدگاه کوتاه‌تر شده‌اش نسبت به فیلم‌های این مجموعه ناامید کننده می‌شود، اما مراحل جذاب و مملو از محتوای آن کاستی‌های ماموریت‌های داستانی را جبران می‌کند. این برداشت پیچیده از میراث جورج لوکاس ارزش تجربه دارد.

  Jeuxvideo 7.5/10

  بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga هم به صورت خانوادگی و هم تک نفره لذت بخش است. این بازی زیبا و پرمحتوا بوده و با وجود نقص‌های که در طراحی دارد، فوق‌العاده به نظر می‌رسد و می‌تواند برای تمامی سنین مناسب باشد. استودیوی سازنده‌ی این بازی بدون شک تجربه‌ای عالی و نهایی از جنگ ستارگان را با محوریت LEGO ارائه می‌کند.لگو را برای همه طرفداران این سری و همچنین ورود ایده آل برای جوانترین افراد به ماجراجویی های کهکشانی ارائه می دهد.

  gamer NO 6/10

  بازی Skywalker Saga زمانی بهترین شرایط خود را دارد که به بخش‌های خطی‌تر می‌رسد و در مناطق بزرگ‌تر خالی از محتوا و مأموریت‌های هیجان‌انگیز خواهد بود.

  نقدها و نمرات LEGO Star Wars: The Skywalker Saga منتشر شدند - تی ام گیم
  میانگین نمرات بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در وبسایت متاکریتیک
  نقدها و نمرات LEGO Star Wars: The Skywalker Saga منتشر شدند - تی ام گیم
  میانگین نمرات بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در وبسایت اپن‌کریتیک

  بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

  SAMAN Ghost of SpartaعلیPARASITE EVE 2شبح تی ام گیم 👣امیرعلی قربان‌پورmeysamb@alistarاینسایدر استخونیAmirali heidario0ashil0oOmid_FshWitcheralinerdGramy k(Jonah hex(back from hell‌samanAli984Blizzardمرد شیش تیغ مرئیmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا