اخبار روز

مدت زمان لازم برای تکمیل Ghostwire: Tokyo اعلام شد – تی ام گیم

 • مدت زمان لازم برای تکمیل Ghostwire: Tokyo اعلام شد – تی ام گیم

  تا انتشار بازی Ghostwire: Tokyo، ساخته‌ی جدید استودیوی تانگو گیم‌ورکس (Tango Gameworks)، فاصله‌ی چندانی باقی نمانده است.

  این بازی که هفته‌ی اول فروردین ماه عرضه خواهد شد، علی رغم این که دارای برخی عناصر ژانر وحشت است، اما در مقایسه با آثار قبلی تانگو گیم‌ورکس بیشتر یک ماجراجویی ماوراءالطبیعه را ارائه می‌کند. در مصاحبه‌ی اخیر کنجی کیمورا (Kenji Kimura)، کارگردان و ماساتو کیمورا (Masato Kimura)، تهیه‌کننده‌ی بازی Ghostwire: Tokyo، اطلاعات هیجان‌انگیزی از این بازی به اشتراک گذاشته شد.

  اول از همه، این که بازی Ghostwire: Tokyo را نمی‌توان دقیقا یک اثر جهان باز خواند، بلکه این بازی بیشتر عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی و با نقشه‌ای سندباکس گونه است. کنجی کیمورا در این رابطه به WCCF Tech گفته است:

  بسته به تعریف شما از یک بازی جهان باز، ممکن است موضوع متفاوت باشد، اما برای ما، ما معتقد هستیم که [Ghostwire: Tokyo] یک بازی اکشن ماجراجویی با نقشه‌ای سندباکس گونه است. با یک راز که شما می‌خواهید با کاوش در سطح شهر آن را کشف کنید. از این نظر، احتمالا این [بازی] در ژانر جهان باز جای نگیرد، اما این [تنها] دیدگاه ما است.

  به گفته‌ی کنجی کیمورا، بازی Ghostwire: Tokyo از ابتدا با این هدف ساخته شده است که پلیر در سطح شهر قدم زده، در آن کاوش کند و سرگرم شود. در نتیجه تیم سازنده با دقت به این مسئله پرداخته است که بازی آن چنان ترسناک نباشد. هدف سازندگان بازی Ghostwire: Tokyo، ممنوع کردن کاوش نبوده ، بلکه “تشویق کردن” به آن بوده است و توسعه‌‎دهندگان نمی‌خواسته‌اند که “کاوش برای پلیر اضطراب‌آور باشد.”

  ما می‌خواستیم که پلیر این توانایی را داشته باشد که بتواند به هرجایی می‌خواهد و به عنوان یک پلیر احساس کرده است برای او جذابیت دارد، برود. اگر شما چیزی را ببینید که جالب است، [طبیعتا] می‌خواهید که به آنجا بروید و ما [هم] می‌خواهیم موانع یا اضطرابی را که در حالت عادی برای رفتن به آن مکان وجود دارد، از میان بر داریم.

  اما سوال اصلی این است که به پایان رساندن بازی Ghostwire: Tokyo، چه مقدار طول خواهد کشید؟ طبق گفته‌ی سازندگان این بازی در مصاحبه با WCCF Tech، تکمیل مراحل اصلی بازی مورد بحث “حدود 15 ساعت” طول خواهید کشید. در حالی که اگر به مراحل جانبی نیز بپردازید، بسته به سطح مهارتی که دارید، Ghostwire: Tokyo از 30 تا 40 ساعت شما را سرگرم خواهد کرد.

  بازی Ghostwire: Tokyo در تاریخ 5 فروردین ماه 1401 (25 مارس 2022) برای کنسول پلی‌استیشن 5 و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. کاربران کنسول بازی نسل نهمی شرکت سونی که برای خرید نسخه‌ی دلاکس این بازی با قیمت 80 دلار اقدام می‌کنند، 72 ساعت دسترسی زودهنگام به بازی را دریافت خواهند کرد.

  meysambMichaelاینسایدر استخونیvitto corleone

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا