اخبار روز

ویدئو: بهبود قطعات داخلی در رنگ‌های جدید دوال سنس – تی ام گیم

 • ویدئو: بهبود قطعات داخلی در رنگ‌های جدید دوال سنس – تی ام گیم

  ویدئوی جدیدی که از بررسی رنگ‌های جدید کنترلر دوال سنس منتشر شده، از بهبودهایی در قطعات داخلی این کنترلر محبوب حکایت دارد.

  بر اساس این ویدئو، شرکت سونی با عرضه‌ی کنترلر دوال سنس خود در رنگ‌های Starlight Blue ،Nova Pink و Galactic Purple، تغییراتی را در قطعات داخلی این کنترلر کنسول پلی‌استیشن ۵ اعمال کرده است. سونی ایجاد این تغییرات را که در رنگ‌های Cosmic Red و Midnight Black دیده نمی‌شوند، به صورت رسمی اعلام نکرده است.

  دانلود 720P
  دانلود 1080P

  به گفته‌ی تهیه‌کننده‌ی ویدئوی فوق، خبر بد برای افرادی که منتظر افزایش ظرفیت باتری دوال سنس بودند این است که تغییرات قطعات داخلی رنگ‌های جدید این کنترلر، باتری آن را شامل نمی‌شود و در این کنترلرها دقیقا از همان باتری‌های پیشین استفاده شده است.

  با این حال، مشهودترین تغییر ایجاد شده، فنرهای جدیدی هستند که در تریگرهای رنگ‌های جدید کنترلر دوال سنس به کار رفته‌اند. همان‌طور که در ویدئو هم نشان داده شده است، فنرهای جدید بلندتر هستند و محکم‌تر به نظر می‌رسند. یکی از معایب کنترلر دوال سنس در زمان عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵، داشتن فنرهای ضعیف در این قسمت بود.

  برد اصلی کنترلرهای جدید، کمی با کنترلرهای قبلی تفاوت دارد. با این حال، سازنده‌ی ویدئوی فوق می‌گوید که او شواهدی مبنی بر بهبود مشکل دریفت استیک‌ها به وسیله‌ی این تغییرات، مشاهده نمی‌کند. مشکل دریفت استیک‌های کنترلر دوال سنس، یکی از ایراداتی است که از زمان عرضه‌ی این کنترلر تا کنون به آن وارد بوده است.

  با وجود اینکه تغییراتی در برخی بخش‌های کوچک دیده می‌شود، مشخص نیست که این تغییرات به رفع یا بهبود مشکل دریفت کمکی خواهند کرد یا خیر، چراکه قضاوت در این مورد به زمان و استفاده بیشتری نیاز دارد.

  دانااینسایدر استخونیTlou part 2 game of the centurySquatlatexمرد شیش تیغ مرئیMichael

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا