اخبار روز

حالت جام جهانی بازی FIFA 23 لو رفت و قابل تجربه است – تی ام گیم

 • حالت جام جهانی بازی FIFA 23 لو رفت و قابل تجربه است – تی ام گیم

  حالت جام جهانی FIFA 23 به طور تصادفی فاش شد و بازیکنان را قادر می‌سازد که تا قبل از عرضه رسمی بازی، به تجربه آن بپردازند.

  چندین بازیکن پلی استیشن 5 گزارش دادند که طی این هفته به این حالت دسترسی پیدا کرده‌اند و در حالی که برخی از آن‌ها فقط می‌توانستند به منوهای آن دسترسی داشته باشند، YouTuber NickRTFM موفق شد صحنه‌هایی را ضبط کند که در کانالش قابل مشاهده است.

  او گفت که با رفتن به Ultimate Team، انتخاب فعالیت‌های چند نفره، کلیک کردن روی FIFA World Cup Online Quickplays، سپس زدن دکمه برگشت و رفتن به مسابقات آنلاین، به این حالت دسترسی پیدا کرده است.

  تبلیغات

  مارول و الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اخیرا اعلام کردند که قصد دارند روی مجموعه‌ای از آیتم‌های ویژه FUT 23 با تصاویر کمیک‌بوکی از بازیکنان همکاری کنند. این ویژگی با انتشار آپدیت جام جهانی در ماه نوامبر در دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه بر حالت جام جهانی 2022 قطر، الکترونیک آرتز قصد دارد حالت جام جهانی 2023 زنان استرالیا و نیوزلند را برای بازی خود منتشر کند.

  بازی FIFA 23 همچنین در اواخر آگوست، یک ماه قبل از انتشار رسمی، برای مدت کوتاهی روی ایکس باکس قابل بازی بود. طبق گزارش‌ها، در صورتی که بازیکنان در آزمایش بتا شرکت کرده و نسخه Ultimate را از قبل بارگذاری کرده باشند، زودتر به بازی دسترسی پیدا کرده‌اند.

  الکترونیک آرتز روز چهارشنبه ادعا کرد که بازی FIFA 23 از نظر تعداد بازیکنان در هفته اول، رکورد زده است. بازی FIFA 23 در هفته اول عرضه بیش از 10.3 میلیون بازیکن را جذب کرد. در مقایسه با رکورد نسخه‌های قبلی، حدود یک میلیون بازیکن بیشتر جذب کرده است.

  RezaMr.BadGuyدروازه بان جهنم🌚🗿🤝متینAminTSLInvisible bearded userامیرDr.Pyromahdi12345Lonesome guy

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا