اخبار روز

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 با موتورگرافیکی جدیدی توسعه می‌یابند + اطلاعات بیشتر – تی ام گیم

 • بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 با موتورگرافیکی جدیدی توسعه می‌یابند + اطلاعات بیشتر – تی ام گیم

  شرکت اکتیویژن مدتی پیش هر دو بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 را تایید و اعلام کرد که پروسه‌ی ساخت آن‌ها با موتورگرافیکی جدیدی در دست انجام است.

  مدتی طولانی می‌شود که منابع داخلی مختلف به بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 اشاره دارند. امروز سرانجام رئیس استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، پت کلی (Pat Kelly)، به وبسایت‌ها و رسانه‌های گوناگون تایید کرد که بازی بعدی Call of Duty ادامه‌ای بر Modern Warfare 2019 خواهد بود و با موتورگرافیکی کاملاََ جدیدی ساخته می‌شود.

  کلی در این باره گفت:

  این کاملاََ واضح بود که پس از موفقیت گسترده‌ی بازی Modern Warfare در سال 2019 و فروش 30 میلیون نسخه‌ای آن، ادامه‌ای در کار باشد. بازی با استفاده از موتورگرافیکی جدیدی توسعه می‌یابد که برای سال‌های متمادی روی آن کار کرده‌ایم.

  تجربه‌ای تازه از Warzone، اما روی موتورگرافیکی Modern Warfare 2

  از موتورگرافیکی جدید Modern Warfare 2 برای خلق تجربه‌ای جدید از Warzone نیز استفاده شده است. Warzone 2 از پایه با انجین جدید ساخته می‌شود، چرا که ادغام میان دو بازی باید به بهترین شکل ممکن رخ دهد و مشکلات قدیمی دیگه ایجاد نشوند.

  اینفینیتی وارد تجربه‌ی جدید Warzone را یک “تکامل عظیم بتل رویال” توصیف می‌کند. به غیر از چنین رویکرد جاه‌طلبانه‌ای، یک مود سندباکس نیز برای بازی در دست ساخت قرار دارد که رنگ و بویی تازه به سری می‌بخشد.

  طبق اعلام رسمی، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 برای عرضه در پاییز 2022 برنامه‌ریزی شده است، اما تاریخ دقیق یا بازه‌ای برای Warzone 2 مشخص نیست.

  Amirbold@alistarmonoScreaming DemonGramy kJust GOD OF WARSamulAli Hassan nejadZFBJavad BarshoeeiP.morganBounty HunterThe OutsiderGgETERNAL_MAN (از بن بازگشته)M.MTاینسایدر استخونیƁayoηettaMr.JArmiamore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا