اخبار روز

بازیکنان Diablo Immortal باید صد هزار دلار برای اتمام بازی هزینه کنند – تی ام گیم

 • بازیکنان Diablo Immortal باید صد هزار دلار برای اتمام بازی هزینه کنند – تی ام گیم

  بازی موبایلی جدید بلیزارد (Blizzard) تحت نام Diablo Immortal، با تمسخر و ناامیدی طرفداران مواجه شد و بیش از 300 هزار نفر به تریلر سینمایی آن دیسلایک دادند.

  این بازی مورد تنفر طرفداران قرار گرفت، زیرا به عنوان یک دستگاه کلاه‌برداری تلقی می‌شد که ظاهر ممکن است درست باشد! یوتیوب Asmongold، که بیشتر به خاطر ویدیوهای سرگرم کننده خود در مورد World of Warcraft شناخته می‌شود، اخیرا ویدیویی را بارگذاری کرده است که سیستم نقدی فروشگاه Diablo Immortal را مورد انتقاد قرار می‌دهد. به طور خلاصه، حدود 40 تا 450 هزار دلار لازم است تا به طور کامل تمام پنج ستاره‌های جواهری را به به رتبه 10 برسانید. ضمنا 5 درصد نرخ افت وجود دارد.

  شما به یک الی صد مورد از موارد مربوطه نیاز دارید. اگر هشت سطح مختلف وجود داشته باشد، آنگاه 800 جواهر با فرض میانگین صد مورد از هر کدام، نیاز است. در نهایت، اگر 10 سطح وجود داشته باشد، هزار جواهر نیاز است. برای هزار جواهر، 20 هزار تاج نیاز خواهد داشت. 44 هزار دلار برای اینکه از 40 به 50 و از 50 به 15 برسید و حتی باید حدود 50 تا 60 هزار دلار دیگر خرج کنید. در اصل با یک اندازه‌گیری کلی، متوجه می‌شوید که پاداش نهایی بازی از نظر تئوری 50000 دلار ارزش دارد، اگر جمع نهایی را روی صرف حداکثر، تنها کمی بیش از صد هزار دلار قرار دهید.

  بازی به تازگی منتشر شده است، بنابراین ما هنوز دیدگاه کاملی در مورد مقیاس پرداخت‌های درون برنامه‌ای نداریم. امیدواریم بلیزارد اجازه ندهد این بازی شهرت و محبوبیت فرنچایز Diablo را خدشه‌دار کند.

  vitto corleoneJust GOD OF WARKDARKSIRENfarshidپدربزرگ مکسBlackCity『▿𝑆𝐻𝐴𝐻 ◈𝑆𝐸𝑁𝐴𝑇𝑂𝑅▾』METROID(ماریوی سابق)امیر حسینmeysambTlou part 2 game of the centuryعلیP.morganکاپتان استخونی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا