اخبار روز

بلومبرگ: GTA 6 در میامی قرار دارد و برای اولین بار شامل شخصیت زن قابل بازی می‌شود + اطلاعات بیشتر – تی ام گیم

 • بلومبرگ: GTA 6 در میامی قرار دارد و برای اولین بار شامل شخصیت زن قابل بازی می‌شود + اطلاعات بیشتر – تی ام گیم

  طبق گزارش منتشر شده از سوی جیسون شرایر، راکستار گیمز نسبت به 4 سال پیش شرکتی متفاوت است و بازی بعدی آن‌ها، GTA 6، شامل یک شخصیت اصلی زن می‌شود.

  محل روایت؛ از ایدۀ اولیه تا ایدۀ نهایی

  بر اساس مقالۀ جدید منتشر شده در وبسایت بلومبرگ (Bloomberg)، بازی GTA 6 از سال 2014 با نام رمزی Project Americas در دست ساخت قرار دارد و حداقل دو سال دیگر تا انتشار آن فاصله داریم. طرح‌های اولیه شامل مناطقی از شمال و جنوب آمریکا طراحی می‌شدند، اما تیم سازنده کمی از جاه‌طلبی‌های خود کم و نقشه را تنها به ورژن خیالی میامی و مناطقی در اطراف آن محدود کرد.

  شخصیت‌ها

  به نقل از منابع معتبر و به گزارش جیسون شرایر از وبسایت بلومبرگ، GTA 6 برای اولین بار شامل یک شخصیت قابل بازی زن خواهد شد. این زن که لاتین است، شخصیت اصلی مذکری را همراهی خواهد کرد و این دو کاراکتر با الهام از بانی و کلاید (Bonnie and Clyde) پردازش شده‌اند. همچنین، گفته می‌شود که بنابر تغییرات به وجود آمده در فرهنگ کاری شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games)، تیم سازنده قصد دارد کمی در مورد جوک‌های نژادپرستانه و مسائل حاشیه‌ساز با احتیاط‌تر از قبل عمل کند.

  تکامل محیط بازی

  بلومبرگ: GTA 6 در میامی قرار دارد و برای اولین بار شامل شخصیت زن قابل بازی می‌شود + اطلاعات بیشتر - تی ام گیم

  از سوی دیگر، منابع شرایر به او گفته‌اند که نقشۀ تک‌نفرۀ بازی به مرور زمان تکامل پیدا خواهد کرد و شامل شهرها و ماموریت‌هایی جدید خواهد شد. مدیران راکستار گیمز باور دارند که این موضوع باعث می‌شود در ماه‌های نهایی توسعه، شاهد کرانچ کمتری از سوی توسعه‌دهندگان باشیم.

  همچنین، گفته می‌شود که بازی شامل محیط‌های سرپوشیده و داخلی زیادی می‌شود و در این مبحث از تمامی بازی‌های قبلی GTA پیشی خواهد گرفت.

  تبلیغات

  تحول گستردۀ فرهنگ کاری در راکستار گیمز

  بلومبرگ در انتهای گزارش خود حول تحول کامل فرهنگ کاری صحبت کرد و متذکر شد که این تغییرات اساسی روی فرنچایز GTA تاثیرگذار خواهند بود. شرایر در این مورد گفت:

  به دلیل تغییرات اعمال شده از سوی مدیران شرکت با هدف افزایش بازدهی، بخش دیزاین و طراحی متحول شده و اضافه‌کاری‌ها تحت کنترل قرار گرفته‌اند.

  به طور کلی، شرکت راکستار گیمز در 4 سال اخیر فرهنگ کاری خود را متحول کرده است و حالا شرکتی با برخورد مهربان و رویکردی ترقی‌خواه محسوب می‌شود.

  مراحل ساخت GTA 6 کندتر از انتظارات پیش می‌رود

  با ظهور یک محیط کاری جدید در راکستار گیمز و عادت نداشتن اعضای قدیمی به این شرایط، مراحل توسعۀ GTA 6 به کندی پیش‌ می‌رود و سرعت پیش‌بینی شده در مرحلۀ برنامه‌ریزی را ندارد، اما به نظر می‌رسد که روحیۀ تیم توسعه بسیار بالا است و از تغییرات راضی هستند.


  طبق اطلاعات منتشر شده از سوی تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی مشهور، بازی GTA 6 برای اواخر سال 2024 یا نیمۀ اول 2025 برنامه‌ریزی شده است. جیسون شرایر نیز در مقالۀ امروز خود متذکر شد که ما حداقل دو سال تا انتشار بازی فاصله داریم. شرایر در توییتر متذکر شد که اطلاعات فوق به لطف مصاحبۀ با 20 عضو کنونی و سابق راکستار گیمز (که به تازگی شرکت را ترک کرده‌اند) فراهم شده است.

  Soldier Of Godکاکاسنگیشادمن 3امیر حسینAmir Ringomohammad reza gamerM.MTMehran.BaChris redfieldعلی غروبیA,shحاج عرفانInvisible bearded userEmperor Nima Shamsافسر جنگ نرم سونیAlireza1882علیEmad-Martianتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Old blacksmithmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا