سرگرمی

با طرح اشتراک سخت‌افزاری اپل امکان خرید اجاره‌ای آیفون فراهم می‌آید – تی ام گیم

 • با طرح اشتراک سخت‌افزاری اپل امکان خرید اجاره‌ای آیفون فراهم می‌آید – تی ام گیم

  به نظر می‌رسد اپل می‌خواهد که آیفون‌ها، مک‌ها و سایر محصولات سخت‌افزاریش را اجاره بدهد، و به این طریق برخی مشتریان دائمی به دست بیاورد. بنا به گزارش بلومبرگ، اپل بر روی یک سرویس آبونمان سخت‌افزاری کار می‌کند که برای علاقه‌مندان امکان آبونه شدن یک محصول سخت‌افزاری را فراهم می‌آورد، درست همانطور که امکان تهیه آبونمان سرویسی مانند نتفلیکس یا Xbox Game Pass وجود دارد.
   
  به گزارش تی ام گیم و به نقل از اسلش‌گیر، این گزارش افزوده است که «این سرویس بزرگترین تلاش اپل تاکنون برای تجدید فروش‌های اتوماتیک است، که برای نخستین بار برای کاربران امکان خرید اشتراک سخت‌افزار – به جای صرفا خدمات دیجیتالی – را فراهم می‌آورد».
   
  خبرنگار بلومبرگ گفته است که این سرویس اشتراک سخت‌افزاری از سال آینده راه‌اندازی خواهد شد. همچنین، امکان ارائه ترکیبی آن با اشتراک Apple One، که در حال حاضر تنها محصولات نرم‌افزاری همچون Apple Music، +Apple Fitness، و Apple Arcade را ارائه می‌کند وجود خواهد داشت. علاوه بر این، امکان ترکیب کردن AppleCare به عنوان بخشی از این سرویس اشتراک سخت‌افزاری وجود خواهد داشت، که احتمالاً برای تحت پوشش قرار دادن سناریوهایی همچون صدمه تصادفی به این دستگاه‌های اجاره‌ای در نظر گرفته شده است. اپل در حال حاضر یک طرح ارتقاء آیفون دارد، ولی این روش برای مشتریانی است که مایل به متعهد ماندن بلندمدت به این شرکت هستند.
   

  طرح اشتراک سخت‌افزاری اپل

  این طرح‌ها ممکن است موج تحول عظیمی را در صنعت دستگاه‌های الکترونیکی مصرفی در پی داشته باشد و به اپل برای بسط بیشتر دسترسی‌پذیری اکوسیستم محصولاتش کمک کند. با این حال، این طرح مفهومی هنوز در فاز توسعه است، که بدان معناست که چه بسا متوقف شود.  
   
  استراتژی خرید اشتراک سخت‌افزاری می‌تواند، از جمله، باعث جذب بسیاری از مشتریان محصولات اندروید و ویندوز به سمت محصولات اپل شود که مشتاقند تا طعم خدمات اپل را هم بچشند بدون اینکه هزینه زیادی کرده باشند.
   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا