اخبار روز

گسترش‌دهنده‌ی جدید World of Warcraft با نام Dragonflight معرفی شد – تی ام گیم

 • گسترش‌دهنده‌ی جدید World of Warcraft با نام Dragonflight معرفی شد – تی ام گیم

  بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید بازی World of Warcraft یعنی Dragonfligh میزبان Drachthyr Evokers با دو ویژگی، دانجن‌ها و Zoneها و یک Raid جدید خواهد بود.

  با معرفی بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی World of Warcraft یعنی Dragonflight، تمامی اطلاعات فاش شده از این بازی در ایام اخیر به تحقق پیوستند. شرکت بلیزارد انترتینمنت (Blizzard Entertainment) ساعاتی پیش رسماً از World of Warcraft: Dragonflight با انتشار یک تریلر سینمایی رونمایی کرد. همچنین، اعلام شد که این بسته‌ی گسترشد دهنده‌ میزبان Drachthyr Evokers با دو ویژگی، دانجن‌ها و Zoneها و یک Raid جدید خواهد بود.

  صفحه رسمی به وجود آمده برای این گسترش‌دهنده چنین اشاره می‌کند که Drachthyr Evokers می‌تواند بین فرم‌های انسانی و دراکونیک برای اتحاد با Alliance یا Horde تغییر شکل دهد. همچنین، Drachthyr Evokers میزبان دو ویژگی یا Specialization خواهد بود. ویژگی Devastation که نفس آتشین و حملات از طریق پنجه تمرکز دارد و Preservation بیشتر به Healing متحدان اختصاص خواهد داشت.

  همانند Dragonriding، در این بسته‌ی الحاقی می‌توان چهار Drakes منحصر به فرد و قابل شخصی‌سازی را به دست آورد. بنا بر گزارش‌ها، این موضوع میلیون‌ها ترکیب جدید را برای انتخاب در اختیار گیمرها قرار می‌دهد و آن‌ها می‌توانند با انجام فعالیت‌های خاص مهارت‌های Dragonriding خود را ارتقا دهند و در نهایت، از آن‌ها برای دسترسی به گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتر و چالش‌های جدید استفاده کنند.

  همه بر تمامی این موارد، Zoneها، سطح و یک Raid جدید برای نبرد با Primal Incarnates از طریق این بسته‌ی گسترش‌دهنده به بازی افزوده می‌شود. همچنین در این بسته‌ی گسترش‌دهنده Professionها و Crafting نیز مورد توجه قرار دارد و در کنار آن‌ها، سیستم HUD اصلاح‌شده، رابط کاربری، کلاس یک شاخه‌ی درخت مهارت جدید به این بازی افزوده خواهند شد.

  تاکنون تاریخ انتشار دقیق برای World of Warcraft: Dragonflight اعلام نشده است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بسته‌ی گسترش دهنده را مشاهده کنید:

  دانلود 720
  دانلود 1080
  GG.WP.EZ.WINDetectiveX_Wolverine_XMichael

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا