اخبار روز

نویسنده‌ی بازی Portal در تلاش برای ساخت نسخه‌ی سوم آن است – تی ام گیم

 • نویسنده‌ی بازی Portal در تلاش برای ساخت نسخه‌ی سوم آن است – تی ام گیم

  یکی از نویسندگان بازی‌های Portal طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که ساخت نسخه‌ی سوم این مجموعه خواسته‌ی او است و امیدوار است که وَلو پروژه‌ی ساخت این بازی را آغاز کند.

  آقای اریک ولپاو (Erik Wolpaw) به عنوان یکی از نویسندگان بازی‌های Portal 1 و Portal 2 و همچنین یکی از توسعه‌دهندگان عناوینی مانند Psychonauts ،Half-Life 2: Episode One and Two ،Left 4 Dead و Half-Life Alyx در پادکستی به نام Kiwi Talkz چنین بیان کرد که خواسته‌ی او ساخته شدن بازی Portal 3 است.

  وی گفت:

  من قرار نیست رفته رفته جوان‌تر شوم. این موضوع به معنای واقعی کلمه دیوانه‌وار است که روزی به سراغ ساخت Portal 3 برویم که دیگر خیلی پیر شده‌ایم. بنابراین، ما باید این کار را در اسرع وقت انجام دهیم.

  با این حال، وی پیش‌تر در یک پادکست دیگر چنین ادعا کرد که حتی با وجود سابقه‌ کاری درخشانش در شرکت وَلو (Valve)، نمی‌توان به سادگی یک بازی جدید برای مجموعه‌ی Portal ساخت. اما وقتی از او پرسیده شد که آیا واقعاً می‌خواهد بازی سوم این مجموعه را بسازد، او چنین پاسخ داد که:

  اوه، بله، من شخصاً خیلی به این موضوع علاقه‌مند هستم من در یک ثانیه کار خودم را روی یک بازی دیگر از مجموعه‌ی Portal آغاز خواهم کرد، اما به تنهایی نمی‌توانم این کار را به سرانجام برسانم.

  سپس از او پرسیده شد که “آیا باید برای انجام این امر یک اهرم فشار علیه ولو داشته باشید؟” و وی پاسخ داد که:

  اوه، من می‌توانم این موضوع را تایید کنم و ممکن است که [اهرم فشار] شاید کمی کمک کند، اما مشکل این است که [ولو] 300 کارمند دارد و من کارمندی ندارم. نکته‌ی بدتر این است که بسیاری از آن‌ها در بخش تجاری استیم مشغول به کار هستند.

  البته، شرایط برای تشکیل یک تیم 75 نفره و تلاش برای ساخت یک بازی مهیا است. برخلاف تصورات، تمامی کارمندان ولو همواره در حال کار هستند و ممکن است که شما نتیجه‌ی آن‌ها را حداقل برای مدتی نبینید. بنابراین، من حدس می‌زنم که همه چیز حساب و کتاب دارد و باید برنامه‌ریزی‌های خاصی صورت بگیرد.

  سپس، میزبان این پادکست چنین پیش‌بینی کرد که پروژه‌ی ساخت بازی Portal 3 به دلیل احتمال بالای سودآور بودن توسط ولو تایید خواهد شد و ولپاو نیز با این موضوع موافقت کرد.

  exampleAshen undead the beareralinerdJust GOD OF WARDetectiveMohsenj74P.morgan

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا