اخبار روز

Xbox Kinect هنوز هم در سی‌تی اسکن بیمارستان کاربرد دارد – تی ام گیم

 • Xbox Kinect هنوز هم در سی‌تی اسکن بیمارستان کاربرد دارد – تی ام گیم

  یک متخصص سی تی اسکن در بیمارستان می‌گوید که به صورت روزانه از Kinect ایکس باکس استفاده می‌کند.

  تبلیغات

  کینکت (Kinect) به ابزاری فراموش شده تبدیل شده است و در سال‌های اخیر خبری درباره آن در حوزه بازی نشنیده‌ایم، با این حال، ظاهراً این دستگاه جالب در حوزه‌های دیگر هنوز کاربرد دارد.

  اخیراََ یک پست در Reddit توجهات زیادی را به خود جلب کرده است، در این پست ما شاهد به‌کارگیری دستگاه کینکت در یک ماشین سی تی اسکن هستیم.

  Xbox Kinect هنوز هم در سی‌تی اسکن بیمارستان کاربرد دارد - تی ام گیم

  در بخش نظرات، تعدادی از کاربران مدعی شدند که شاهد به‌کارگیری کینکت به عنوان جزئی از ماشین سی تی اسکن بوده‌اند و حتی متخصصان سی تی اسکن نیز استفاده از این دستگاه را تأیید کرده‌اند.

  سایر نظرات در پست Reddit، حاکی از آن هستند که کینکت در سایر حوزه‌ها از جمله بازرسی فرودگاه‌ها، واقعیت افزوده و آموزش نیز استفاده شده است.

  درست است که کینکت از اکوسیستم ایکس باکس کنار گذاشته شده و کاربردی در حوزه بازی ندارد، اما ظاهراً هنوز در سایر بخش‌ها قابل استفاده است و با توجه به قیمت به‌صرفه‌ای که دارد با استقبال متخصصان و صنایع مواجه شده.

  نظر شما درباره این خبر عجیب و کاربرد غیرمنتظره کینکت چیست؟ به نظر شما کینکت به عنوان یک ابزار بازی عرضه موفقی داشت؟ دوست داشتید شاهد پشتیبانی بیش‌تر از این دستگاه باشید؟

  تبلیغات
  Gidorakiller of trollssamPayaCastMA12DanFidoیه گیمر سادهNima𝒜𝓋ℯ𝓃𝑔ℯ𝓇²⁰²⁵PeterParkerCambyses The ThirdHunTeR007IrNblackcityBrainiacAMIR WAZOWSKIGhost𝗟𝗶𝗺𝗯𝗼هیربدassassinmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا