اخبار روز

رئیس ایکس باکس مدت زیادی را صرف بازی کردن نمی‌کند – تی ام گیم

 • رئیس ایکس باکس مدت زیادی را صرف بازی کردن نمی‌کند – تی ام گیم

  رئیس ایکس باکس یعنی فیل اسپنسر (Phil Spencer) در مصاحبه‌ای جدید مشخص کرده که هر هفته چه مدت زمانی را صرف بازی کردن می‌کند. برخلاف تصور برخی، اسپنسر آن قدر گیمر سرسختی نیست.

  فیل اسپنسر طی هشت سال گذشته به عنوان یکی از عوامل اجرایی ایکس باکس به یکی از چهره‌های محبوب بین گیمرها تبدیل شده است. او خود را یک گیمر می‌داند و به همین سبب با خواسته‌های گیمرهای دیگر آشنا است. اسپنسر حتی از نام کاربری P3 ایکس باکس خود در حساب‌های کاربری فضای مجازی استفاده می‌کند. حال در مصاحبه‌ای جدید او در مورد مدت زمانی که هر هفته صرف بازی کردن می‌کند صحبت کرده است.

  اسپنسر به تازگی با Bloomberg مصاحبه‌ای داشته که در آن در مورد عادت‌های گیمری خود صحبت کرده است. رئیس ایکس باکس گفته که به صورت میانگین هفته‌ای پانزده ساعت را صرف بازی کردن می‌کند. این یعنی او تقریبا روزی دو ساعت را پای ایکس باکس خود می‌گذراند.

  تبلیغات

  برای یک شخص رده بالا در شرکت بزرگی مثل مایکروسافت، پانزده ساعت در هفته زمان خوبی برای بازی‌های ویدیویی به نظر می‌رسد. با این حال برای اکثر گیمرها این اعداد و ارقام چندان زیاد نیست. آن هم با توجه به اینکه اسپنسر پیش از این گفته بود یکی از طرفداران بزرگ بازی Destiny 2 است. پانزده ساعت در هفته زمان زیادی برای پیشروی در عنوانی مثل Destiny 2 نیست.

  وقتی از اسپنسر سوال شد که در حال حاضر مشغول تجربه‌ی چه عنوانی است، او از بازی Cult of the Lamb نام برد. البته بدون شک مدت زمانی که اسپنسر صرف بازی کردن می‌کند نباید در سنجش او به عنوان یک مدیر تاثیرگذار باشد. هر چه باشد تصویر او به عنوان یک گیمر تاثیر زیادی در جذب اعتماد دوباره‌ی گیمرها از سوی ایکس باکس باشد.

  A SlasharmanBlackCityHerfeiyPlayground GamesAlbert@alistar...Eternal...Tlou part 2 game of the centurysorenaJin sakaiamir_hasanpoormarioMehrabmeysambArmin EzatiPorfosorRebel2292هادی صفاییEMINEM FANmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا