اخبار روز

ویدیو: گیم‌پلی بستۀ‌الحاقی داستانی Resident Evil Village را تماشا کنید – تی ام گیم

 • ویدیو: گیم‌پلی بستۀ‌الحاقی داستانی Resident Evil Village را تماشا کنید – تی ام گیم

  شرکت کپکام یک ویدیوی 7 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بستۀ‌الحاقی داستانی Resident Evil Village به اشتراک گذاشت. این محتوای داستانی تحت نام Shadows of Rose منتشر می‌شود.

  Resident Evil Village: Shadows of Rose یک بستۀ‌الحاقی داستانی است که 16 سال پس از وقایع بازی اصلی، شما را در نقش رُز، دختر ایتن وینترز (Ethan Winters)، قرار می‌دهد. در این عنوان سوم شخص، رُز وارد یک کابوس می‌شود و نه تنها باید با موجودات عجیب و غریب روبه‌رو شود، بلکه محیط نیز مانع و دشمنی بزرگ برای او خواهد بود. علاوه بر این بستۀ‌الحاقی داستانی، حالت سوم شخص نیز به بازی اصلی خواهد آمد و همچنین، به‌روزرسانی Mercenaries: Additional Orders به شما اجازه می‌دهد تا در نقش شخصیت‌های کریس ردفیلد (Chris Redfield)، هایزنبرگ (Heisenberg) و مهم‌تر از همه، لیدی دمیتراسک (Lady Dimitrescu) قرار بگیرید.

  تبلیغات

  ویدیوی منتشر شده از گیم‌پلی Shadows of Rose را در ادامه مشاهده می‌کنید:

  دانلود 720
  دانلود 1080

  تمامی محتویات اضافۀ مذکور در یک بسته با نام Winter Expansion در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) عرضه خواهند شد. در همین روز، Resident Evil Village: Gold Edition نیز در دسترس قرار می‌گیرد که شامل بازی اصلی و محتویات اضافۀ یاد شده می‌شود.

  ❾❻︵✎﹏ȏṃıԀAQUARIUSچپ دستHunTeR007IrNEllie Terminatormohammad reza gamerAhmad_TRFINNAli984SamadmariomeysambStar FireKurosMohsenj74THEVILEzio Auditore da FirenzeWounds

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا