اخبار روز

ویدئویی از نمونه‌ی اولیه‌ی بازی کنسل‌شده‌ی Rayman 4 منتشر شد – تی ام گیم

 • ویدئویی از نمونه‌ی اولیه‌ی بازی کنسل‌شده‌ی Rayman 4 منتشر شد – تی ام گیم

  ویدئویی از نمونه‌ی اولیه‌ی بازی Rayman 4 که ساخت آن در نهایت لغو شده بود، منتشر شده است که بخش‌هایی از آن را پیش از تبدیل شدن به Raving Rabbids، نشان می‌دهد.

  پس از عرضه‌ی بازی Rayman 3: Hoodlum Havoc در سال 2003، کار ساخت Rayman 4 که بازگشتی از نوع 3 بعدی به دنیای بازی ابتدایی این سری برشمرده می‌شد، آغاز گشت. طرح‌های مفهومی بازی نیز مناطقی چون Band Land را نشان می‌دادند. طبق این طرح‌ها، به‌نظر می‌رسید که شخصیت ریمن، قابلیت‌های بیش‌تری نسبت به نسخه‌ی قبلی دارد.

  اگرچه از زمان انتشار طرح‌های مفهومی مذکور، مدت قابل توجهی گذشته است، اکنون ویدئویی انتشار یافته که نمونه‌ی اولیه‌ی این ساخته‌ی ناتمام استودیوی فونیکس (Phoenix Studio) را به نمایش می‌گذارد.

  دانلود 720
  دانلود 1080

  این ویدئو در صفحه‌ی یوتیوبی به‌نام Robin منتشر شده است و شخصیت ریمن را در حال ماجراجویی در Band Land نشان می‌دهد. هنوز مشخص نیست که ویدئوی مذکور چگونه به‌شکلی ناگهانی منتشر شده است. سال گذشته نیز تست‌های انیمیشن این پروژه منتشر شده بود.

  اگرچه اکنون می‌دانیم که یوبیسافت (Ubisoft) در نهایت، تصمیم به تغییر مسیر این بازی گرفت و تمرکز خود را بر Rabbids گذاشت، اما این نمایش تا حد زیادی نمونه‌ی اولیه‌ی آن را امیدوارکننده نشان می‌دهد.

  meysambAlirezaalinerdLone WolfعلیAli G_H‌Just GOD OF WARSquatlatexErfan Teax PlaysAtomic SoliderMichaelSkyrim : The Elder Scrolls VP.morgan(HIDEO KOJIMA (HASAN KAHRAMANM.MT......Lucciola Ballad

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا