اخبار روز

ویدیو: بازی Forza Motorsport پیشرفت‌های بصری چشمگیری را نسبت به Forza Motorsport 7 نشان می‌دهد – تی ام گیم

 • ویدیو: بازی Forza Motorsport پیشرفت‌های بصری چشمگیری را نسبت به Forza Motorsport 7 نشان می‌دهد – تی ام گیم

  در استریم اخیر ماهانه‌ی Forza، مدیر خلاق بازی Forza Motorsport، یعنی کریس ایزاکی (Chris Esaki)، گیم‌پلی جدیدی را از این عنوان ریسینگ به نمایش گذاشته است.

  تبلیغات

  فرانچایز Forza Motorsport همیشه به خاطر پیشرفت‌های بصری و فنی‌اش در هر نسخه جدید، به خود افتخار می‌کند و بر اساس آنچه تاکنون دیده‌ایم، به نظر می‌رسد قسمت بعدی آن با عنوان ساده‌ی Forza Motorsport، قرار است این سنت را ادامه دهد.

  اینکه این بازی یک جهش بصری و تکنیکی دیگر را برای فرنچایز مذکور به ارمغان خواهد آورد، چندان جای شک و تردید ندارد، اما به تازگی و در طی استریم ماهانه‌ی Forza، کریس ایزاکی، کارگردان خلاق بازی، مقایسه‌ای جانبی از بازی‌های Forza Motorsport و Forza Motorsport 7 انجام داده که نشان می‌دهد این بازی تا چه اندازه نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت خواهد داشت.

  در جریان این استریم، ایزاکی همچنین جزئیات جدیدی را در مورد پیشرفت‌های Forza Motorsport در زمینه هوش مصنوعی، رانندگی و فیزیک تایر به اشتراک گذاشت.

  ماه گذشته، استودیوی ترن ۱۰ (Turn 10) جزئیات گسترده‌ای از حالت حرفه‌ای جدید و بازنگری شده بازی، به نام Builders Cup را در اختیار طرفداران قرار داد. همچنین تایید شد که Builders Cup علی‌رغم تجربه تک نفره‌اش، به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد.

  دانلود ۷۲۰
  دانلود ۱۰۸۰

  Forza Motorsport در تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۸ مهر) برای Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.

  منبع: GamingBolt

  GidorameysambBehzaadODEManny CalaveraOmid_FshSpider-Mantommy vercettiداداشیه جان مارسونباسم ابن اسحاقSoulDark FantasyAhmad_bkSina7294Ashen undead the bearerهادی صفائیمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)🤘Mohsenj74

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا