اخبار روز

سهام یوبیسافت در پی انتشار گزارش خریداری شدن آن افزایش یافت – تی ام گیم

 • سهام یوبیسافت در پی انتشار گزارش خریداری شدن آن افزایش یافت – تی ام گیم

  سهام یوبیسافت (Ubisoft) با انتشار گزارشی درمورد همکاری خاندان بنیان‌گذار آن با یک شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی برای خرید این شرکت، به میزان 10 درصد افزایش یافت.

  بنا بر وبسایت Dealreporter، به احتمال زیاد، خاندان Guillemot که 15.9 درصد از سهام این شرکت و 22.3 درصد از سهم رای‌گیری آن را داراست، با فروش این شرکت به خریداران استراتژیک (Strategic Buyers به شرکت‌هایی گفته می‌شود که شرکت‌های هم‌حرفه‌ی خود را خریداری می‌کنند) مخالفت خواهد کرد. این خاندان می‌خواهد با این کار، تسلط خود را بر شرکت بازی‌سازی مذکور حفظ کند.

  این گزارش پس از گزارش ماه گذشته‌ی رسانه‌ی بلومبرگ (Bloomberg) مبنی بر جلب شدن توجه برخی از شرکت‌ها به خرید ناشر مجموعه‌های Assassin’s Creed و Far Cry، منتشر شده است. از دو شرکت Blackstone و KKR به عنوان خریداران احتمالی یاد شده است، اما مذاکرات جدی میان شرکت‌های مذکور صورت نگرفته و امکان دارد که صحبت‌های اولیه‌ی آن‌ها به پیشنهاد قیمت منجر نشود.

  این گزارشات در حالی منتشر شده است که چندی پیش مایکروسافت، شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) را به قیمت 70 میلیارد دلار و تیک‌تو اینترکتیو (Take-Two Interactive)، شرکت Zynga را به قیمت 12.7 میلیارد دلار خریداری کردند.

  ChiefP.morganSAMAN Ghost of SpartaMohsenj74اتزیو آدیتورهvitto corleonemasoud pc gamer (digital doffy edition)farshadxMengoM.MTBahramGramy k

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا