سرگرمی

دو قابلیت محبوب به ویندوز 11 افزوده می‌شوند – تی ام گیم

 • دو قابلیت محبوب به ویندوز 11 افزوده می‌شوند – تی ام گیم

  اعلام عرضه ویندوز 11 توسط مایکروسافت خبری نسبتا غیرمنتظره بود، چرا که این شرکت ویندوز 10 را به عنوان آخرین نسخه از ویندوز معرفی کرده بود. در نگاه اول تغییرات ویندوز 11 نسبت به ویندوز 10 جزئی و کم‌اهمیت به نظر می‌رسید. با این حال ویندوز 11 در بطن خود تغییرات فراتر از یک تغییر ظاهری صرف ویندوز داشته است، به ویژه از این نظر که چگونه بالاخره درها را به روی به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های طرف‌اول این سیستم عامل گشود. به عنوان مثال، اپ‌های معروفی همچون Paint و Notepad پس از چندین دهه درجا زدن بالاخره تغییرات جدی به خود دیدند.
   
  به گزارش تی ام گیم و به نقل از اسلش‌گیر، حالا نوبت به فایل منیجر ویندوز رسیده تا صاحب قابلیتی شود که مدتها انتظار آن می‌رفت و همچنین Start Menu برای اینکه باری دیگر صاحب قابلیتی شود که در فرایند گذار ویندوزها از دست داده بود. همچنین، ویندوز 11 برخی قابلیت‌های جدید را خواهد گرفت که جذابیتش را برای کسانی که مشکلات شنوائی دارند، و همچنین برای کارگرانی که شایسته استراحت بین کار هستند، افزایش می‌دهد.
   

  دو قابلیت محبوب به ویندوز 11 افزوده می‌شوند - تی ام گیم

  فایل منیجر بالاخره صاحب برگه‌هایی می‌شود
  تا پیش از این فایل منیجرهای طرف‌ثالث برگه‌ها (تب‌ها) را به عنوان یک ابزار سازماندهی ارائه کرده بودند، که الهام گرفته از تجربه مرورگرها بوده است. در یک آپدیت جدید ویندوز 11 بالاخره File Explorer صاحب آن طراحی مبتنی بر برگه خواهد شد، با این هدف که کاربران بتوانند از تنها یک پنجره تمام پوشه‌هایشان را مدیریت کنند.
   
  دو قابلیت محبوب به ویندوز 11 افزوده می‌شوند - تی ام گیم

  به استارت منو پوشه‌هایی برای مرتب‌سازی اپ‌ها اضافه می‌شود
  استارت منوی جدید ویندوز 11 برای شما امکان گروهبندی کردن اپ‌ها در چند پوشه (فولدر) خاص خودتان را فراهم خواهد آورد، تا به این ترتیب اتصال ذهنی محصولات غیرمتصل بر اساس وظیفه یا زمینه‌شان آسانتر شود.
   

  دو قابلیت محبوب به ویندوز 11 افزوده می‌شوند - تی ام گیم

  کپشن‌های زنده جامع
  ویندوز 11، با الگوبرداری از پلتفرم‌های موبایل، به زودی، عمدتا با هدف کمک به افرادی که مشکلات شنوائی دارند، یک سیستم Live Captions خواهد داشت که با هرگونه صوتی که بر روی کامپیوتر اجرا می‌شود کار می‌کند.
   
  همچنین خبرهایی از عرضه قابلیت‌هایی همچون بهبود Focus Time، کنترل‌های حریم خصوصی برای چت‌های ویدئویی، و غیره نیز قرار است در به‌روزرسانی‌های بعدی ارائه شوند، هرچند که این شرکت هنوز تاریخی برای این اقدام اعلام نکرده است.
   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا