اخبار روز

دو کلاس آغازین دیگر از بازی Elden Ring معرفی شد – تی ام گیم

 • دو کلاس آغازین دیگر از بازی Elden Ring معرفی شد – تی ام گیم

  چیزی تا انتشار بازی Elden Ring باقی نمانده است و سازندگان این بازی، دو کلاس دیگر آن را که از ابتدای بازی قابل استفاده خواهند بود، معرفی نموده‌اند.

  این دو کلاس، عبارت هستند از راهزن یا بندیت (Bandit) و منجّم یا استرالجر (Astrologer). در حالی که طرفداران ساخته‌های قبلی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) باید با کلاس بندیت آشنایی داشته باشند، منجّم یا استرالجر یک کلاس کاملا جدید به حساب می‌آید.

  چند روز قبل بود که چهار کلاس آغازین بازی Elden Ring معرفی شد و حالا شاهد رونمایی از دو کلاس دیگر هستیم. از این رو می‌توان گفت اگر شانس با طرفداران ساخته‌ی جدید آقای میازاکی همراه باشد، طی روزهای منتهی به عرضه‌ی این بازی، شاهد رونمایی‌های بیشتری خواهیم بود.

  در ادامه تصویری از این دو کلاس را که در توییتر رسمی بازی Elden Ring منتشر شده است، مشاهده می‌کنید. درست مانند پیش نمایش کلاس‌های قبلی، در اینجا نیر نمونه‌ای از زره و لباس‌های اولیه‌ی این دو کلاس و همچنین سلاح‌های آن‌ها را مشاهده می‌کنیم. سازندگان بازی Elden Ring، توضیحات کوتاهی را نیز درباره‌ی این دو کلاس ارائه نموده‌اند.

  دو کلاس آغازین دیگر از بازی Elden Ring معرفی شد - تی ام گیم

  بندیت: راهزنی خطرناک است که به نقاط ضعف ضربه می‌زند. در حملات از راه دور با کمان، برتری دارد.

  استرالجر: محققی است که سرنوشت را در ستارگان می‌خواند. وارث مدرسه‌ی Glintstone Sorcery.

  طرفداران بازی‌های Dark Souls، احتمالا کلاس قدیمی بندیت را می‌شناسند و با آن آشنایی دارند. به نظر می‌رسد که این کلاس از قدرت کمتری بهره‌مند است، اما در عوض، چابکی بیشتری خواهد داشت و چاقویی که در تصویر دیده می‌شود همراه آن خواهد بود. هرچند این چاقو احتمالا آسیب متوسطی را در درگیری‌های تن به تن وارد خواهد کرد، اما بدون شک باید یک مودیفایر سطح بالاتر یا یک کریتیکال هیت با آسیب بالا برای آن در نظر گرفته شده باشد.

  همان طور که بالاتر نیز گفته شد، کلاس منجّم یا استرالجر یک کلاس جدید است و به همین دلیل پیش‌بینی در مورد آن اندکی سخت است. با این حال، در توضیحات ارائه شده از این کلاس، اشاره به سحر و جادو تا حدودی سبک بازی این کلاس را مشخص می‌کند. ظاهرا این شخصیت از نوعی کاتالیزور یا آیتم برای انجام طلسم استفاده می‌کند. هرچند، به نظر می‌رسد که این کلاس، به مراتب آسیب‌پذیرتر از شوالیه‌ی افسونگر (Enchanted Knight) باشد.

  صرف نظر از قابلیت‌هایی که این کلاس‌ها به همراه خواهند داشت یا از آن‌ها محروم خواهند بود، نکته‌ی قابل توجه این است که هیچ از دو کلاس بندیت و استرالجر، در نتورک تست بازی موجود نبوده‌اند. این یعنی برای اطلاع دقیق از توانایی‌های آن‌ها در مقایسه با سایر گزینه‌های موجود، باید با کنار گذاشتن گمانه‌زنی‌ها تا انتشار بازی Elden Ring در تاریخ 6 اسفند ماه 1400 (25 فوریه 2022) منتظر بمانیم.

  Playstation TPARASITE EVE 2( ;) A.a.s87( pc gamerRedgurdBounty HunterKurosmasoud pc gamerBookerMehran.BaHunterM.MTCirilla Riannonmohsenj74❤GOD OF WAR❤ali_pcgamer7732

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا