اخبار روز

تصویر The Witcher 4 به احتمال جایگزینی گرالت با سیری قوت می‌بخشد – تی ام گیم

 • تصویر The Witcher 4 به احتمال جایگزینی گرالت با سیری قوت می‌بخشد – تی ام گیم

  اولین تصویر منتشرشده از بازی The Witcher 4 نشان می‌دهد که احتمالاً شخصیت اصلی این نسخه، سیری (Ciri)، دخترخوانده‌ی گرالت (Gralt)، خواهد بود.

  روز گذشته، سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) با انتشار یک تصویر، در حال ساخت بودن The Witcher 4 را تأیید کرد. به نقل از وبسایت Gamesradar، تصویر مذکور، نشانی ویچری‌ را به نمایش می‌گذارد و برای آینده‌ی این مجموعه، دورانی جدید را نوید می‌دهد. مشخص است که تغییرات بزرگی در راه بازی‌های Witcher هستند و این گردن‌آویز یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌های آن است.

  نشان مذکور تقریباً در برف فرو رفته است، اما به‌نظر می‌رسد که متعلق به مکتب گربه (School of the Cat) باشد و با مکتب گرگ (School of the Wolf) که گرالت عضو آن بود، تفاوت داشته باشد.

  سیری ابتدا در Kaer Morhen، پایگاه اصلی مکتب گرگ، و زیر نظر گرالت تعلیم دید، اما پس از آن، نشان مکتب گربه را از لئو بونهارت (Leo Bonhart) دریافت کرد. این موارد تنها از کتاب‌های Witcher نشأت نمی‌گیرند. در نسخه‌ی سوم این سری بازی، سیری نشانی از مکتب گربه را به گردن می‌اندازد. بنابراین، The Witcher 4 می‌تواند روایت‌گر داستان جدیدی از شخصیت سیری باشد و پس از پایان اصلی (Canon ending) بازی The Witcher 3: Wild Hunt ادامه یابد.

  حدس و گمان‌ها در اینجا پایان نمی‌یابد. در واقع، انتخاب سیری به عنوان شخصیت اصلی نسخه‌ی بعدی Witcher به تیم سازنده اجازه می‌دهد تغییرات جذابی در گیمپلی بازی ایجاد کند. سیری دارای خون کهن (Elder Blood) است و به جادوهای نادر و قدرتمندی دسترسی دارد که استفاده از آن‌ها در مبارزات و کاوش بازی بسیار جذاب خواهد بود.

  هنوز مشخص نیست که چه چیزی در انتظارمان قرار دارد، اما می‌توانیم حدس بزنیم که این دوران جدید، ما را به قلمروهایی ناشناخته از جهان این سری خواهد برد.

  Old Norse AllFatherAbayanEmad-Martiannavidphoenix@alistarStorm rulerEdwardmeysambAtomic SoliderMichaelاینسایدر استخونیvergil2maxalinerdmehdi_1981GAMER 1995M.MTP.morganKurosMohsenj74Saman_hkmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا