اخبار روز

قسمت سوم ریمیک Final Fantasy پایان کار شخصیت‌های این سه‌گانه خواهد بود – تی ام گیم

 • قسمت سوم ریمیک Final Fantasy پایان کار شخصیت‌های این سه‌گانه خواهد بود – تی ام گیم

  با تبدیل داستان Final Fantasy 7 به یک ریمیک و سه گانه‌ کامل، Square Enix توانسته دنیای بازی را بسیار فراتر از یک ریمیک معمولی گسترش دهد. در این راستا، شخصیت‌های کاملاً جدیدی نیز معرفی شدند که در بازی اصلی حضور نداشتند و اکنون به عنوان شخصیت‌های فرعی با نقش‌های تاثیرگذار، در بازی حضور خواهند داشت.

  تبلیغات

  تیم توسعه‌دهنده امیدوار است که داستان شخصیت‌های جدید را با قسمت پایانی سه گانه Final Fantasy 7 Remake به پایان برساند. هیروآکی ایواکی (Hiroaki Iwaki)، نویسنده داستان بازی، در مصاحبه‌ای بیان کرد که تیم توسعه‌دهنده از طریق «مراحل فرعی»، به روایت و نتیجه‌گیری داستان شخصیت‌های جدید خواهد پرداخت. به گفته ایواکی، در بازی نهایی این سه گانه، تمامی شخصیت‌های جدید حضور خواهند داشت.

  نکته جالب اینجاست که تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، کارگردان خلاق سه گانه Final Fantasy 7 Remake، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که کار روی داستان قسمت نهایی به پایان رسیده و به زودی کار ضبط صدا آغاز خواهد شد. در واقع، Square Enix قصد دارد توسعه بازی را ظرف سه سال آینده به پایان برساند. این مسئله نشان می‌دهد که این شرکت برای  عرضه بازی نقش‌آفرینی-اکشن خود در سال ۲۰۲۷ برنامه‌ریزی کرده است.

  نائوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi)، کارگردان بازی Final Fantasy 7 Rebirth، پیش از این گفته بود که قسمت پایانی این سه گانه شامل شخصیت‌ها و عناصر داستانی Final Fantasy 7 خواهد بود و همچنین برخی از بخش‌های بازی اصلی که در Rebirth وجود نداشتند، مانند Rocket Town، احتمالاً در این قسمت گنجانده خواهند شد. علاوه بر این، هاماگوچی اشاره کرد که نقشه جهان بازی برای امکان سفر با کشتی‌ هوایی بازسازی خواهد شد.

  LeroxAMIR 007Meti55🤘Mohsenj74RoyalknightGhost𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐮𝐚𝐫𝐝𝐢𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥AmscS Ghost of Spartaᴘᴏʀɪمرد تنهای شبKratosPop_StarA.OffGOD_OF_SOULS

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا