اخبار روز

سرورهای بازی Wolfenstein: Enemy Territory احیا می‌شوند – تی ام گیم

 • سرورهای بازی Wolfenstein: Enemy Territory احیا می‌شوند – تی ام گیم

  شرکت بتسدا به مناسبت 20 سالگی عنوان شوتر اول شخص و چند نفره‌ی Wolfenstein: Enemy Territory قصد دارد سرورهای این بازی را مجدداً احیا نماید.

  بازی Wolfenstein: Enemy Territory یک بسته گسترش‌دهنده‌ی مستقل از عنوان Return to Castle Wolfenstein به شمار می‌رود که در سال 2003 میلادی منتشر شد. این اثر با همکاری استودیوهای اسپلش دمیج (Splash Damage) و اید سافتور (id Software) توسعه یافته است. در همین حال، بتسدا اخیراً از ایجاد سرورهای اختصاصی جدید برای این بازی خبر داده است.

  سرورهای اختصاصی جدید بازی Wolfenstein: Enemy Territory شامل شش نقشه‌ی اصلی و بدون هیچ‌گونه ماد می‌شود. این عنوان از ماه آوریل امسال به صورت رایگان در استیم، در دسترس قرار دارد.

  استودیوی اید سافتور با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص گفت:

  تبلیغات

  اگرچه بازیکنان میزبان سرورهایی با انواع حالت‌ها و نقشه‌های سفارشی هستند که ما به شدت آن‌ها را توصیه می‌کنیم، اما همچنین درک می‌کنیم که بسیاری از بازیکنان به دنبال تجربه‌ای نوستالژیک‌تر هستند. ما سرورهایی را در چندین منطقه راه‌اندازی کرده‌ایم تا مطمئن شویم بازیکنان از سراسر جهان می‌توانند با پینگ نسبتاً ضعیف به تجربه بازی بپردازند.

  در واقع چهار سرور اختصاصی وجود دارد که یک شناسه برای هر منطقه به طور رسمی پشتیبانی می‌کند. این مناطق شامل تگزاس (ایالات متحده)، هلند (اروپا)، کانبرا (استرالیا) و لندن (انگلستان) هستند. همچنین قوانین رسمی برای سرورهای اختصاصی شامل موارد زیر است:

  • حداکثر تعداد بازیکن: 16 (8 بازیکن در برابر 8 بازیکن)
  • Friendly Fire: فعال
  • محدودیت سلاح: غیرفعال
  • Anti-Lag: فعال

  Wolfenstein: Enemy Territory یکی از اولین بازی‌های شوتر چندنفره‌ی رایگان (Free to Play) محسوب می‌شود در ابتدا توسط اید سافتور در سال 2003 به عنوان نرم افزار اشتراک گذاری منتشر شد. سپس استودیوی اسپلش دیمیج کد منبع این بازی را نیز منتشر نمود که در آن بازیکنان قادر بودند سرورها را اداره کنند و در پروژه‌هایی مانند ET: Legacy آن را مطابق میل خود تغییر دهند.

  بهزاد سالمیامیر حسین...Eternal...meysambSky Mansamulvahid gamerLonesome guy

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا