اخبار روز

واکنش وزیر ارتباطات به مسدود شدن برخی اپلیکیشن‌های مجازی – تی ام گیم

 • واکنش وزیر ارتباطات به مسدود شدن برخی اپلیکیشن‌های مجازی – تی ام گیم

  صبح امروز «روح‌الله دهقانی فیروزآبادی» معاون علمی، فناوری و دانش بنیان رئیس جمهور با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایرانی درباره برخورد با پلتفرم‌ها و اپلیکیشن‌هایی مانند دیجی کالا، ازکی و طاقچه گفت: اخیرا جریانی به دنبال آسیب زدن به اقتصاد دانش بنیان و فضای کسب و کار است. از فعالین زیست بوم دعوت میکنم با همدلی از مسیر رشد کسب و کارها حمایت کنیم؛ سکو، کارخانه و … نباید تعطیل شود، تعطیلی به افرادی که از آن استفاده می کنند ‌و همینطور به اشتغال و امید و تولید آسیب می‌زند.

  وی افزود: مدیران کسب و کارها برای اجرای قانون مسئولیت دارند و می‌بایست برای جلوگیری از تخلف در تعامل با تنظیم گران بخشی، اقدام کنند. اگر عضوی از مجموعه‌ای تخلفی کند، مدیران آن ها باید تدبیر و در صورت لزوم برخورد کنند.

  «عیسی زارع‌پور» در همین خصوص پستی در «ویراستی» منتشر کرد و گفت: من هم معتقدم راه برخورد با کارکنان متخلف یک سکو، بستن آن سکو نیست. راه حل، برخورد با افراد متخلف است.

   

  واکنش وزیر ارتباطات به مسدود شدن برخی اپلیکیشن‌های مجازی - تی ام گیم

  وی افزود: شخص رییس‌جمهور نیز مخالف توقف جریان خدمت رسانی فناورانه و نوآورانه بویژه در بسترهای بومی به مردم هستند و در این زمینه به مراجع مسئول تذکر داده اند، پیگیر حل موضوع هستم.

  «رضا باقری اصل»، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور مجلس نیز با انتشار پستی در ویراستی، نوشت: با رعایت کردن قوانین، در دام دشمنان اقتصاد دیجیتال نیافتیم و در زمین آنها بازی نکنیم.

  وی افزود: حمایت از زیست بوم وظیفه همه است و تعطیلی هر کسب وکاری که خود را موظف به فعالیت قانونی می‌داند به اقتصاد کشور، حقوق کاربران، شغل کارکنان و نهال پر امید اقتصاد دیجیتال که ضرورت آینده اقتصاد کشور است آسیب می‌زند.

  منبع: ایرنا

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا