اخبار روز

فرآیند جذب تستر برای بازی .skate آغاز شده است – تی ام گیم

 • فرآیند جذب تستر برای بازی .skate آغاز شده است – تی ام گیم

  به گفته‌ی تام هندرسون، فرآیند جذب تستر برای بازی .skate و یک بازی از یوبیسافت آغاز شده است و به‌زودی حداقل چهار بازی دیگر از یوبیسافت وارد این مرحله خواهند شد.

  توسعه‌دهنده‌ی بازی جدید مجموعه‌ی محبوب .skate یعنی استودیوی فول سرکل (Full Circle) نسبت به انتشار جزئیات جدید این بازی بسیار دلسرد کننده ظاهر شده است و ناشر این بازی یعنی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) نیز تاکنون اطلاعاتی از آن را در اختیار ما قرار نداده است. با این حال، چنین به‌نظر می‌رسد که روند توسعه‌ی این بازی به خوبی در حال پیش‌روی است و تام هندرسون با اعلام این موضوع که فرآیند جذب تستر برای این بازی آغاز شده است، به سوالات طرفداران این بازی پاسخ داد.

  تام هندرسون (Tom Henderson) خاطرنشان کرد که:

  روند ساخت این بازی بسیار بهتر از آن چیزی که مردم تصور می‌کنند در حال پیش‌روی است. استودیوی فول سِرکِل به قدری به کار خود اعتماد دارد که تسترهایی از خارج از استودیوی خود را جذب کرده است. احتمالاً به زودی اخبار جدیدی در این زمینه خواهیم شنید.

  بازی .skate در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است. اندرو ویلسون (Andrew Wilson) به عنوان مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) طی تماسی در زمینه‌ی ارائه‌ی گزارش‌های مالی سه ماهه‌ی سوم سال مالی 2021 به سهام‌داران این شرکت گفت که “محتوای ایجاد شده توسط کاربران به عنوان هسته‌ی اصلی این بازی درنظر گرفته خواهند شد و به‌زوی شاهد عرضه‌ی بازی خواهیم بود”. بنابراین، ممکن است که در ماه‌های آینده نسخه‌ی دسترسی زودهنگام یا نسخه‌ی بتای این بازی در دسترس قرار گیرد.

  همچنین، هندرسون افزود که روند تست و آزمایش یک بازی از شرکت یوبیسافت نیز در حال سپری شدن بوده و به‌زودی حداقل چهار بازی دیگر از این شرکت وارد این مرحله خواهند شد.

  Aiden pearceP.morgan

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا