اخبار روز

نسخه فیزیکی Nintendo Switch Sports در صدر جدول پرفروش‌های بریتانیا قرار دارد – تی ام گیم

 • نسخه فیزیکی Nintendo Switch Sports در صدر جدول پرفروش‌های بریتانیا قرار دارد – تی ام گیم

  بازی Nintendo Switch Sports برای اولین بار در صدر جدول فروش بازی‌های فیزیکی بریتانیا قرار گرفت.

  همانطور که GamesIndustry.biz گزارش می‌دهد، طبق داده‌های GfK، جدیدترین مجموعه ورزشی نینتندو به‌راحتی رتبه اول نمودارهای فروش فیزیکی بریتانیا را تصاحب کرده است. با این حال، تشخیص عملکرد آن در مقایسه با بازی‌های قبلی این سری در یک نگاه دشوار است، زیرا داده‌های GfK فقط فروش فیزیکی را حساب می‌کند. رسانه GamesIndustry.biz بیان می‌کند که از نظر فروش فیزیکی، Switch Sports در هفته اول انتشار خود کمتر از نصف فروش Wii Sports (که با کنسول‌های Wii همراه بود) در همان مدت زمان فروخت.

  با این حال، هر دو عنوان ورزشی Wii فیزیکی بودند و از آنجایی که هنوز مشخص نیست که چه تعداد نسخه دیجیتالی از آن بازی در فروشگاه اینترنتی نینتندو فروخته شده است، مشخص نیست که Switch Sports در مقایسه با آن بازی چقدر خوب عمل کرده است. نسخه دیجیتالی بازی نیز در بریتانیا ارزان‌تر است و 30.99 پوند قیمت دارد (در مقایسه با 39.99 پوند برای نسخه فیزیکی که با بند ساق پا عرضه می‌شود). آنچه غیر قابل کتمان است، این است که عملکرد آن به طور قابل توجهی بهتر از Wii Sports Club در Wii U است که یک بازسازی HD از Wii Sports اصلی بود.

  آن بازی حتی نتوانست در زمان خود به رتبه 40 فروش برتر بریتانیا برسد و تنها به رتبه 13 در نمودارهای Wii U رسیده بود. رسانه GamesIndustry.biz همچنین اشاره می‌کند که فروش هفته اول Switch Sports دو برابر Mario Party Superstars، هشت برابر Just Dance 2022 و شش برابر Ring Fit Adventure بوده است. با این حال همانطور که اشاره شد، همه این بازی‌ها هفته‌های افتتاحیه متوسطی داشتند اما تعداد واحد زیادی فروختند. اوج‌گیری فروش Switch Sports به این معنی است که Lego Star Wars: The Skywalker Saga پس از سه هفته صدرنشینی، به رتبه دوم سقوط کرده است.

  هفتۀ گذشته این هفته بازی‌
  ورودی جدید 1 Nintendo Switch Sports
  1 2 Lego Star Wars: The Skywalker Saga
  11 3 Gran Turismo 7
  7 4 Horizon Forbidden West
  3 5 Pokémon Legends: Arceus
  4 6 Mario Kart 8: Deluxe
  6 7 Elden Ring
  8 8 Grand Theft Auto 5
  12 9 Kirby and the Forgotten Land
  10 10 Animal Crossing: New Horizons
  ناتی گادSamadmarioشبح تی ام گیم meysambEllie TerminatorMETROID(ماریوی سابق)o0ashil0o

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا