اخبار روز

تعداد بازیکنان همزمان Stray در استیم به بیش از 60 هزار نفر رسید – تی ام گیم

 • تعداد بازیکنان همزمان Stray در استیم به بیش از 60 هزار نفر رسید – تی ام گیم

  طبق آمار جدید Steam DB، بازی Stray با داشتن بیش از 60 هزار بازیکن در روز اول انتشار، به بزرگ‌ترین عرضه‌ی یک بازی از آثار شرکت آناپرنا (Annapurna) در PC تبدیل شد.

  کاربر BenjiSales با انتشار پستی در توییتر، اهمیت آمار تعداد بازیکنان همزمان بازی Stray در استیم را برجسته کرده است. طبق گفته‌ی وی، بازی مذکور در کمتر از یک ساعت پس از انتشار رسمی خود در استیم، به رکورد بیش از 50 هزار بازیکن همزمان دست یافت.

  بازی Stray در مقایسه با سایر آثار شرکت آناپرنا، با اختلاف در صدر جدول بیشترین تعداد بازیکن همزمان در روز عرضه قرار می‌گیرد. پس از Stray، بازی Twelve Minutes با داشتن 8021 و عنوان Outer Wilds با داشتن 7936 بازیکن همزمان در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. البته ثبت این آمار توسط بازی Stray جای تعجبی ندارد، چراکه این اثر اخیراً در بین فهرست مورد انتظارترین بازی‌ کاربران استیم قرار داشته است.

  بازی ماجراجویی Stray در حال حاضر برای پلتفرم‌‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و PC در دسترس قرار دارد. کاربران پلی‌استیشن می‌توانند این بازی را بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی از طریق سرویس PS Plus Extra و PS Plus Premium تجربه کنند. شما می‌توانید برای مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی مذکور، به لینک درج شده مراجعه کنید.

  Invisible bearded userگیمری عادیM.MTامیر حسینDr.Pyro(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪Tin TinLucciola BalladHannan2015Ali984Chris redfieldتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)meysambامیر گیمرsefirot2011scorpiones💫Mohsenj74,tarnishedAlbertSquatlatex2

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا