اخبار روز

قیمت نسخه‌ی نسل نهمی Hogwarts Legacy هفتاد دلار خواهد بود – تی ام گیم

 • قیمت نسخه‌ی نسل نهمی Hogwarts Legacy هفتاد دلار خواهد بود – تی ام گیم

  بازی Hogwarts Legacy برای کنسول‌های نسل نهم، 70 دلار/یورو قیمت خواهد داشت و ظاهراً راهی برای ارتقای نسخه‌ی نسل قبل، به نسخه‌ی نسل نهمی آن وجود ندارد.

  این بازی در فروشگاه Best Buy آمریکا برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس 70 دلار و برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ، 60 دلار قیمت دارد. فروشگاه GameStop نیز بازی را با همین قیمت‌ها عرضه می‌کند.

  در بریتانیا نیز شرایط تقریباً به هیمن شکل است. البته فروشگاه Smyths Toys نسخه‌ی نسل نهمی بازی را با قیمت 60 یورو و نسخه‌ی نسل هشتمی آن را با قیمت 55 یورو به فروش می‌رساند.

  شایان ذکر است که در حال حاضر، هیچ یک از فروشگاه‌های دیجیتالی ایکس باکس و پلی استیشن، Hogwarts Legacy را برای پیش‌خرید در دسترس قرار نداده‌اند. بنابراین، قیمت‌های مذکور می‌توانند در آینده دچار تغییر شوند.

  تنها چیزی که نامشخص باقی می‌ماند این است که آیا نسخه‌ی ایکس باکس این بازی از قابلیت Smart Delivery این پلتفرم پشتیبانی می‌کند یا خیر. این قابلیت به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که با توجه به کنسولی که دیسک بازی را درون آن قرار می‌دهند، یکی از دو نسخه‌ی ایکس باکس وان یا ایکس باکس سری ایکس بازی را نصب کنند.

  از طرفی، این مورد چندان محتمل به‌نظر نمی‌رسد؛ زیرا در طرح جلد نسخه‌هایی که در فروشگاه GameStop به فروش می‌رسند، تنها نام کنسول مطابق آن نسل درج شده است. این بدان معنا است که نسخه‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس، جدا از یکدیگر به فروش می‌رسند.

  برای فهم بهتر موضوع مورد بحث، تصویر زیر را مشاهده کنید:

  با توجه به نکات ذکر شده، به‌نظر می‌رسد که خریداران نسخه‌ی نسل هشتمی بازی به‌لطف قابلیت Backward Compatibility، قادر خواهند بود نسخه‌های خریداری‌شده را در کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 بازی کنند، اما ارتقای آن‌ها به نسخه‌ی نسل نهمی Hogwarts Legacy ممکن نخواهد بود.

  Playstation TداناMichael@alistarZFBTlou part 2 game of the centuryhalkerEllie

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا