اخبار روز

تریلر جدید بازی Suicide Squad به شخصیت Deadshot اختصاص دارد – تی ام گیم

 • تریلر جدید بازی Suicide Squad به شخصیت Deadshot اختصاص دارد – تی ام گیم

  فلوید لاتون (Floyd Lawton) از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، با نام مستعار ددشات (Deadshot)، در استفاده از تپانچه و تفنگ مهارت بالایی دارد، حتی زمانی که با جت‎‌پک و به سرعت حرکت می‌کند. او همچنین با گرین لنترن (Green Lantern) نیز مشکل دارد.

  تبلیغات

  پس از کاپیتان بومرنگ (Captain Boomerang)، کینگ شارک (King Shark) و هارلی کوین (Harley Quinn)، بازی Suicide Squad: Kill the Justice League از استودیوی راکستدی (Rocksteady) تریلر مربوط به شخصیت فلوید لاتون با نام مستعار ددشات را دریافت کرده است.

  به عنوان یک تیرانداز ماهر، ددشات با تفنگ و تپانچه خوب عمل می‌کند و نیازی به درگیری از نزدیک با دشمنان نخواهد داشت. برخی از مهارت‌های او را می‌توانید در انتها بررسی کنید.

  او به لطف یک جت‌پک غارت شده از تالار عدالت، در اطراف شهر متروپلیس (Metropolis) می‌چرخد. این وسیله همچنین هنگام اجرای Strafing روی دشمنان یا شناور شدن در محل برای یافتن موقعیت بهتر کمک می‌کند. مشخص است بین او و فانوس سبز (Green Lantern) خصومتی وجود دارد که دیدنش در بازی باید بسیار جالب باشد.

  عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۲ فوریه سال ۲۰۲۴ (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC منتشر می‌شود. بازی مورد بحث ما در دنیای Arkham جریان داشته و Brainiac را می‌بینیم که به زمین حمله می‌کند و قهرمانانی مانند سوپرمن (Superman)، فلش (The Flash) و گرین لنترن (Green Lantern) را به هدف خود تبدیل می‌گرداند.

  جوخه انتحار به شهر نفوذ می‌کنند تا آن‌ها را از بین ببرند و شاید تهاجم را متوقف کنند. یک آلفای خصوصی از بازی نیز برای ۳۰ نوامبر تا ۴ دسامبر ۲۰۲۳ (۹ الی ۱۳ آذر ۱۴۰۲) تنظیم شده است.

  دانلود ۷۲۰
  دانلود ۱۰۸۰

  نظر شما در این باره چیست؟

  تبلیغات
  milad sa∞DarkfanmrSpider-ManEzio: Member of Old Gods of Asgard

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا