اخبار روز

بازار‌یابی بازی GTA 6 احتمالا از اواخر امسال تشدید پیدا می‌کند – تی ام گیم

 • بازار‌یابی بازی GTA 6 احتمالا از اواخر امسال تشدید پیدا می‌کند – تی ام گیم

  تریلر بعدی بازی GTA 6 احتمالاً در ماه دسامبر (آذرماه) منتشر خواهد شد.

  تبلیغات

  از زمان انتشار تریلر رونمایی در حدود ۷ ماه پیش، Rockstar همان رویه همیشگی خود یعنی سکوت حداکثری نسبت به بازی‌های جدید و درحال ساخت پیش برده؛ روندی که طبق معمول، به حدس و گمانه‌زنی علاقمندان GTA 6 نسبت به آینده آن منجر می‌شود.

  با توجه به اینکه دیر یا زود تیم بازاریابی Rockstar باید تبلیغات خود را برای این بازی مورد انتظار شروع کند، طرفداران با استفاده از دیتا‌ها و اطلاعات موجود از بازاریابی تیم فروش در بازی‌هایی که قبلا از این شرکت عرضه شده‌اند، به نتایج جالبی دست یافتند. طبق این الگو‌ها و پیش‌بینی‌ها، قرار‌ است شاهد اخبار جدید در آینده نزدیک باشیم.

  بازار‌یابی بازی GTA 6 احتمالا از اواخر امسال تشدید پیدا می‌کند تی ام گیم
  تایم لاین احتمالی بازاریابی Rockstar برای بازی GTA 6

  عکس‌ بالا به طور تقریبی برنامه‌های تیم بازاریابی Rockstar را پیش‌بینی می‌کند و اگر این پیش‌بینی‌ها درست باشند، طرفداران به زودی نگاه جدیدی خواهند داشت به فضای بازی از طریق تصاویر مختلف و تریلر‌ها.

  پس از انتشار تریلر، به طور حتم تبلیغات برای GTA 6 افزایش پیدا می‌کند و با توجه به اینکه زمان انتشار خود‌ بازی با زمان تریلر پیش‌بینی شده فاصله‌‌ای کمتر از یک سال دارد، انتظار می‌رود تیم بازاریابی این فاصله باقی مانده را با پست‌های جدید،تصاویر و تریلرهای مختلف پر کند.

  این خط‌ زمانی فرضی، فعالیت‌های تبلیغاتی زیادی برای اوایل سال ۲۰۲۵ را پیش‌بینی می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها شامل زمان انتشار بازی، طراحی هنری کلیدی، کاور بازی و تریلر نهایی می‌شود. البته لازم به ذکر است ‌این پیش‌بینی‌ها بر اساس اطلاعات قبلی از بازی‌های گذشته است؛ زیرا هر‌ دو بازی بزرگ اخیر این شرکت یعنی Red dead redemption 2 و GTA 5 تبلیغات اولیه آنها در اواخر سال (۲۰۱۱ و ۲۰۱۶) صورت گرفت و زمان انتشار آن‌ها پاییز بود.

  GTA 6 در راه خود برای انتشار در پاییز سال ۲۰۲۵ قرار دارد؛ بازی‌ای که احتمالا قرار است بزرگترین انتشار این صنعت در یک دهه اخیر و حتی فراتر از آن برای هواداران بی‌تاب این فرنچایز باشد.

  GTA همیشه برای عموم مردم جذاب بوده و نسخه بعدی آن نیز احتمالاً تفاوتی نخواهد داشت. هرچند که تا پاییز ۲۰۲۵ زمان زیادی باقی ماند‌ه‌‌است، اما بازاریابی Rockstar انتظارات را کمی قابل تحمل‌تر خواهد کرد.

  𝕊ꪖꪑ 𝐿ꪖᴋꫀگیمرِ روان شناسNostalgic Playerموز خندان(مامور ۴۷ مناطق موزی)اسپایدرمن تی ام گیم (آنتی فن بوی)snowgirlSpider-ManHELLO.BROTHERSʟᴜғғʏBlack Swordsmanهیربدꕥ꧁𝔽abulous 𝕊layer꧂RTNv-alkalineSoul

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا