اخبار روز

بازی Elden Ring الهام بخش The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom نبوده است – تی ام گیم

 • بازی Elden Ring الهام بخش The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom نبوده است – تی ام گیم

  هیچ راهی وجود ندارد که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom از Elden Ring الهام گرفته باشد، زیرا هر کسی که آن را می‌ساخته، بیش از حد مشغول انجام این کار بوده است.

  تبلیغات

  بر کسی پوشیده نیست که هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، کارگردان Elden Ring، در طول این سال‌ها، الهامات زیادی از سری Zelda گرفته. اما نمی‌توان در مورد عکس این موضوع صحبت کرد.

  در مصاحبه‌ای جدید از RTL Nieuws، هیدمارو فوجیبایاشی (Hidemaro Fujibayashi)، کارگردان Tears of the Kingdom، و ایجی آئونوما (Eiji Aonuma)، تهیه کننده بازی، در مورد اینکه از کجا ایده می‌گیرند، صحبت کرده‌اند. همانطور که مشخص است، Elden Ring جزء منابع الهامات آن‌ها نیست، زیرا که حتی فرصت بازی کردن آن را هم نداشته‌اند.

  فوجیبایاشی می‌گوید:

  متاسفم، اما واقعاً فرصت بازی را نداشتیم. ما بیش از حد درگیر توسعه Tears of the Kingdom بودیم، که باعث شد نتوانیم بازی‌های دیگر را تجربه کنیم. با این حال، در مورد آن شنیدیم.

  Tears of the Kingdom بازی بسیار عظیمی است، پس جای تعجب ندارد که بیشتر وقت توسعه‌دهنده را گرفته باشد. به علاوه، ساخت Tears of the Kingdom در سال گذشته انجام شده بود و بقیه زمان به پولیش دادن بازی اختصاص یافت، بنابراین زمانی برای الهام گرفتن وجود نداشته است.

  با این حال، جالب‌تر اینکه توضیح آئونوما برای الهام نگرفتن از بازی‌های دیگر به دلیل متفاوتی است، او «بیش از حد مغرور» است. تهیه کننده قدیمی سری Zelda می‌گوید:

  البته، موقعیت‌هایی وجود دارد که شما چیزی شبیه به یک بازی موجود می‌سازید. اما من هرگز سعی نمی‌کنم ایده‌های دیگران را در بازی خود قرار دهم. من به این موضوع بسیار افتخار می‌کنم و همیشه به دنبال ایده‌های تازه هستم.

  نینتندو (Nintendo) به دلیل منحصر به فرد بودنش در صنعت بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود، بنابراین شنیدن این موضوع که ذهنیت آئونوما در مورد توسعه بازی‌ها چگونه است، واقعاً جای تعجب ندارد.

  Elden Ring و Tears of the Kingdom تا حدودی قابل مقایسه هستند، اما لااقل در یک مورد این‌گونه نبوده و آن فروش است. Tears of the Kingdom موفق شد در سه روز اول، ۱۰ میلیون نسخه بفروشد که شاهکاری بسیار سریع‌تر از فروش ۱۳.۴ میلیونی Elden Ring در ماه اول به شمار می‌رود.

  منبع: VG247

  Dark FantasyArtin_Gamearمنتظر بازی hollow knight:silk songgoatsobi waltmh.pred-eyed Banished KnightOmid_FshThe Legend of Zelda: Tears of the KingdomMalenia Blade of MiquellaSina7294Kratosهالک ایرانیمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)MZمردی از مادری فرانسوی و پدر ایتالیاییmarioهیولاKalSeinاپوزوسیون تی ام گیم more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا