اخبار روز

رئیس پلی استیشن نوید خریدهای بیشتر را می‌دهد – تی ام گیم

 • رئیس پلی استیشن نوید خریدهای بیشتر را می‌دهد – تی ام گیم

  جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس بخش سرگرمی سونی، گفته است که این شرکت همچنان به دنبال اهداف جدیدی برای رشد کسب و کار پلی استیشن می‌گردد.

  در طول سال مالی سونی که در مارس 2022 به پایان رسید، سونی پنج استودیو از جمله هاوس‌مارک (Housemarque)، متخصص پورت رایانه‌های شخصی، نیکسس سافتور (Nixxes Software)، استودیوی مستقر در بریتانیا، فراست‌پرایت (Firesprite) و استودیوی سازنده بازسازی Demon’s Souls، یعنی بلوپوینت (Bluepoint) و والکیری (Valkyrie) مستقر در سیاتل را خریداری کرد. سونی همچنین روی Discord و پلتفرم بازی‌های سرویس‌محور به‌نام AccelByte، سرمایه‌گذاری کرد. این در حالی است که در پی این اقدامات، مذاکرات برای خرید کامل بانجی (Bungie) و هیون استودیوز (Haven Studios) نیز ادامه پیدا کرد. رایان در جلسه تجاری پلی استیشن در روز پنجشنبه گفت:

  ما در زمینه M&A و سرمایه‌گذاری بسیار فعال بوده‌ایم. هدف از این سرمایه‌گذاری‌ها افزایش قدرت ما در استودیو‌های پلی‌ استیشن و همچنین کسب تخصص در زمینه‌هایی از توسعه بازی است که در طول تاریخ در آن حضور چشمگیری نداشته‌ایم. شراکت برنامه‌ریزی‌ شده با بانجی، یک نمونه عالی از مثال دوم است.

  رایان اعلام کرد که سونی انتظار دارد نیمی از عرضه‌هایش تا سال مالی منتهی به مارس 2025، روی رایانه‌های شخصی و موبایل تمرکز داشته باشند و احتمالا خریدهای بیشتر برای دستیابی به این هدف ضروری است. او در یک جلسه پرسش و پاسخ گفت:

  از نظر فعالیت‌های خرید استودیو در آینده، پاسخ این است که ما به هیچ وجه استراتژی‌های خود برای رشد سالم استودیوهای پلی‌ استیشن را به پایان نرسانده‌ا‌یم.

  رایان افزود:

  از آنجایی که ما از استراتژی توسعه بازی‌های خود برای بازاری بسیار گسترده‌تر از آنچه تا امروز انجام داده‌ایم، عبور می‌کنیم، به احتمال زیاد محرک‌های مختلفی برای تحقق این رویاها، نیاز خواهیم داشت. تا حدی که اهداف با استراتژی ما منطبق باشد، تا جایی که سیاست‌هایمان به ما اجازه بدهد، مطمئنا خریدهای بیشتری را در نظر خواهیم گرفت.

  The old playerAbayanTlou part 2 game of the centuryهادی صفاییSoldier (Wolf Edition)meysamb👑playstation👑vitto corleoneGramy k𝑾𝒐𝒍𝒗𝒆𝒓𝒊𝒏𝒆حاج عرفانM.MT@alistarSquatlatexاتزیو آدیتورهMengoMsadeq361Jonah hexAli984Mohsenj74more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا