اخبار روز

اتحادیه اروپا در حال بررسی موضوع بسته شدن حساب Epic Games توسط اپل است – تی ام گیم

 • اتحادیه اروپا در حال بررسی موضوع بسته شدن حساب Epic Games توسط اپل است – تی ام گیم

  اتحادیه اروپا اعلام کرد که در حال بررسی تصمیم کمپانی اپل (Apple) برای بستن حساب توسعه‌دهنده اپیک گیمز (Epic Games) است.

  تبلیغات

  روز گذشته مشخص شد که شرکت اپل حساب توسعه‌دهنده مرتبط با Epic Games در سوئد را با هدف ارائه‌ی Fortnite و فروشگاه اپیک گیمز بر روی دستگاه‌های اپل در اروپا بسته است.

  سخنگوی کمیسیون اروپا با اشاره به مقررات جدید اتحادیه اروپا، با اشاره به مقررات جدید این اتحادیه که هدف تضمین این است که شرکت‌هایی مانند اپل از موقعیت غالب خود در بازار برای سرکوب رقابت استفاده نکنند، به رویترز (Reuters) گفت:

  ما بر اساس قانون بازارهای دیجیتال (DMA) توضیحات بیشتری در این مورد از اپل درخواست کرده‌ایم. ما همچنین با توجه به پیوندهای بین عضویت برنامه توسعه‌دهنده و اپ استور به عنوان پلتفرم آنلاین بزرگ (VlOP)، در حال ارزیابی این موضوع هستیم که آیا اقدامات اپل باعث ایجاد شک و تردید در انطباق آن‌ها با قانون خدمات دیجیتال و P2B (پلتفرم برای مقررات تجاری) می‌شود یا خیر.

  اپیک گیمز ادعا می‌کند که تصمیم کمپانی سازنده‌ی iPhone نقض جدی قانون بازارهای دیجیتال است و نشان می‌دهد که اپل قصد اجازه‌ی رقابت واقعی در دستگاه های iOS را ندارد. از سوی دیگر، اپل در بیانیه‌ی خود اعلام کرد که حق دارد حساب توسعه‌دهنده اپیک را بر اساس احکام دادگاه از نبرد حقوقی ضد انحصار طولانی مدت خود با این شرکت فسخ کند.

  تبلیغات
  Amirchk1هادی صفائیMeafanaکفتر گیمینگKratosEzio Chaillon

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا