اخبار روز

تاریخ پایان بتای MultiVersus مشخص شد – تی ام گیم

 • تاریخ پایان بتای MultiVersus مشخص شد – تی ام گیم

  با اعلام استودیوی پلیر فرست گیمز (Player First Games)، بتای عمومی بازی چندنفره‌ی MultiVersus در تاریخ ۴ تیر ۱۴۰۲ (۲۵ ژوئن ۲۰۲۳) به پایان خواهد رسید.

  تبلیغات

  تونی هوین (Tony Huynh)، بنیان‌گذار و مدیرعامل استودیوی پلیر فرست گیمز، در یک پست وبلاگ جدید اعلام کرد که بازی مبارزه‌ای و چندنفره‌ی MultiVersus در اوایل سال ۲۰۲۴ به طور کامل عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی بتای این عنوان و ارز Gleamium آن از تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ (۳ آوریل ۲۰۲۳) از فروشگاه‌ها حذف خواهند شد.

  تونی هوین درباره‌ی این جزئیات جدید خاطرنشان کرد:

  در طول نسخه‌ی بتای عمومی، ما سخت تلاش کردیم تا بهترین تجربه‌ی گیم‌پلی ممکن را توسعه دهیم و از همه‌ی الهام‌هایی که به ما دادید، متشکریم. تست بتای عمومی برای ما به منزله‌ی یک فرصت یادگیری مهم و پله‌ای برای ورود به مرحله‌ی بعدی بازی MultiVersus بود.

  ما می‌دانیم که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد؛ در نتیجه، ما دیدگاه مشخصی از آنچه که باید روی آن تمرکز کنیم به ویژه سیر انتشار محتوای مختلف مانند شخصیت‌ها، نقشه‌ها و حالت‌های جدید داریم تا راه‌های بیشتری برای لذت بردن از بازی همراه با کدهای به‌روزشده و بهبود سیستم مسابقه‌یابی را ارائه کنیم. ما همچنین سیستم پیشرفت را بر اساس بازخورد شما، دوباره توسعه خواهیم داد و به دنبال راه‌های جدیدی برای ارتباط بهتر شما با دوستان خود در بازی MultiVersus خواهیم بود.

  با بسته شدن نسخه‌ی بتای بازی MultiVersus، روند انتشار به‌روزرسانی‌های آن به پایان می‌رسد و تمام حالت‌ها و ویژگی‌های آنلاین آن از دسترس بازیکنان خارج خواهند شد. با این حال بخش آموزشی Lab برای تمرین بیشتر بازیکنان فعال خواهد ماند و تمام شخصیت‌ها، پیشرفت‌ها و آیتم‌های تزئینی خریداری شده توسط بازیکنان در رقابت‌های محلی قابل استفاده هستند.

  دانلود ۱۰۸۰
  دانلود ۷۲۰

  استودیوی پلیر فرست گیمز در ادامه تایید کرد که تمام پیشرفت‌ها و محتوای این نسخه‌ی بتا در آینده به بازی اصلی راه خواهند یافت و در کنار آن‌ها محتوای متنوع، ویژگی‌ها و حالت‌های جدید در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند. سازندگان MultiVersus در ادامه توضیح دادند که بتل پس فصل دوم و ماموریت‌های روزانه در تاریخ ۴ تیر (۲۵ ژوئن) از دسترس خارج می‌شوند. علاوه بر این، چالش‌های Weekly Seasonal Milestones از ۱۱ فروردین (۳۱ مارس) غیرفعال خواهند شد.

  تبلیغات
  meysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا