اخبار روز

راهنمایی زودهنگام همراهان در حل پازل‌های God of War Ragnarok مورد انتقاد برخی از مخاطبین قرار گرفت – تی ام گیم

 • راهنمایی زودهنگام همراهان در حل پازل‌های God of War Ragnarok مورد انتقاد برخی از مخاطبین قرار گرفت – تی ام گیم

  برخی از گیمرها به راهنمایی زودهنگام همراهان در بازی God of War Ragnarok انتقاد داشته و عقیده دارند که به محض مواجهه با پازل، همراهان نحوۀ حل آن را شرح می‌دهند.

  در این عنوان، شما با پازل‌های مختلفی روبه‌رو خواهید شد، اما بسیاری از گیمرها معتقدند که God of War Ragnarok زمان کافی برای حل آن‌ها را به شما نمی‌دهد و همراهان خیلی سریع راه حل را به شما ارائه می‌دهند. اگرچه گزینه‌ای برای طولانی‌تر کردن بازۀ میان مواجهه با پازل و راهنمایی همراهان وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که همچنان برای بسیاری کارگر واقع نمی‌شود.

  راهنمایی زودهنگام همراهان در حل پازل‌های God of War Ragnarok مورد انتقاد برخی از مخاطبین قرار گرفت - تی ام گیم

  متاسفانه، هیچ گزینه‌ای در قسمت تنظیمات وجود ندارد که این راهنمایی‌ها را خاموش کند و فقط می‌توانید مدت میان رویارویی با پازل و راهنمایی همراهان را افزایش دهید. میلا پاولین (Mila Pavlin)، طراح رابط کاربری سانتا مونیکا، در بیانیه‌ای به پولیگان تایید کرد که تنظیمات مذکور مکالمات را خاموش نمی‌کند.

  تبلیغات

  God of War Ragnarok اولین اثر سونی نیست که به مقدار قابل توجه‌ای دست بازیکن را می‌گیرد و راهنمایی‌های متعددی را ارائه می‌دهد. ایلوی، کاراکتر اصلی بازی Horizon Forbidden West، که در فوریۀ گذشته عرضه شد، مدام در مونولوگ‌های خود پیرامون راه حل پازل‌ها صحبت می‌کرد. در حال حاضر بهترین راه حل برای این که همراهان به محض رویارویی با پازل آن را برایتان حل نکنند، این است که صدا را قطع کرده و زیرنویس را خاموش کنید.

  راهنمایی زودهنگام همراهان در حل پازل‌های God of War Ragnarok مورد انتقاد برخی از مخاطبین قرار گرفت - تی ام گیم

  بازی God of War Ragnarok در دسترس کاربران PS4 و PS5 قرار دارد. شما می‌توانید از این نشانی نقد تی ام گیم از این عنوان را مطالعه کنید.

  منبع: Gamespot, Polygon

  Tlou part 2 game of the centurymonika.sheydam.rezaKOOSHAN...Eternal...Vito scalettaAllliFernandoشرک77امیرJinxمتینAli984A Slashعلیgod of warAminTSLKurosKHEDER_Pro_Gamermore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا