اخبار روز

اولین بهینه‌ساز Starfield مشکلات توقف برخی ماموریت‌ها را برطرف می‌کند – تی ام گیم

 • اولین بهینه‌ساز Starfield مشکلات توقف برخی ماموریت‌ها را برطرف می‌کند – تی ام گیم

  اگرچه آپدیت‌های آینده قرار است برخی از موارد پایه‌ای از عملکرد Starfield را برای همیشه بهبود دهند اما بهینه‌ساز جدید، بیشتر روی برخی باگ‌های مهم بازی تمرکز دارد.

  تبلیغات

  طبق اعلام قبلی بتسدا (Bethesda)، در آینده به‌روزرسانی‌هایی برای Starfield منتشر خواهند شد که هم کیفیت اجرایی بازی را بالا خواهند برد و هم شامل ویژگی‌های درخواست شده از سوی کاربران (مانند پشتیبانی از DLSS) می‌شوند. با این وجود اما قبل از انتشار این آپدیت‌ها، سازندگان بهینه‌سازی منتشر کرده‌اند که برخی از اشکالات حیاتی بازی را برطرف می‌کند.

  این بهینه‌ساز درواقع یک به‌روزرسانی کوچک محسوب می‌شود ولی اگر در طول تجربه Starfield به باگ‌هایی برخورده‌اید که پیشبُرد ماموریت‌های این عنوان علمی تخیلی را دچار توقف می‌کند، از انتشار آن خوشحال خواهید شد؛ خصوصاً که بهینه‌ساز مذکور شامل حل مشکلاتی که مانع از ادامه دادن ماموریت‌های All That Money Can Buy و Shadows in Neon می‌شدند است و باگی که پس از اتمامِ بازی از نمایش ماموریت Into the Unknown جلوگیری می‌کرد را برطرف کرده است.

  در همین حال، اولین بهینه‌ساز Starfield شامل بهبودهای مختلف در عملکرد اجرایی بازی می‌شود و طبق اعلام بتسدا، منجر به کرش‌های کمتر در بازی و نیز پایداری بیشتر در نرخ فریم‌دهی آن خواهد شد. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتر به‌روزرسانی ۱.۷.۲۹ را مطالعه کنید:

  پایداری در عملکرد اجرایی

  • بهبودهای مربوط به نصب روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس
  • بهبودهای مختلف در پایداری و عملکرد اجرایی به منظور کاهش کرش‌ها و بهبود نرخ فریم

  ماموریت‌ها

  • All That Money Can Buy: برطرف کردن مشکلی که فعالیت بازیکن منجر به مسدودسازی ماموریت می‌شد.
  • Into the Unknown: برطرف شدن مشکلی که از ظاهر شدن ماموریت پس از تکمیل بازی، جلوگیری می‌‌کرد.
  • Shadows in Neon: برطرف کردن مشکلی که فعالیت بازیکن منجر به انسداد روند ماموریت می‌شد.

  Starfield هم‌اکنون روی پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و موجب فروش بسیار بالای کنسول‌های مایکروسافت شده است.

  منبع: GamingBolt

  Gidoraآریا حمیدیانTahaicدکتره تی ام گیم Pop_StarGAMER 1995پولیگناتکاکاسنگییه گیمر سادهv-alkaline3doSpider-ManKratosmrمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)Minecrosoftleon S kennedyHELLO.BROTHERجان قماربازfarshadxmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا