اخبار روز

Starfield از مرز ۱۰ میلیون بازیکن گذشت – تی ام گیم

 • Starfield از مرز ۱۰ میلیون بازیکن گذشت – تی ام گیم

  بتسدا (Bethesda) اعلام کرده که پس از رسیدن به ۶ میلیون بازیکن تا ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور)، Starfield هم‌اکنون از مرز ۱۰ میلیون بازیکن گذشته است.

  تبلیغات

  ۱۰ میلیون قطعاً عدد بزرگی به نظر می‌رسد، اما بتسدا و مایکروسافت (Microsoft) هیچ‌گاه نگفته‌اند که انتظاراتشان از نظر تعداد بازیکن یا جدول زمانی چیست. همچنین با توجه به تغییر مداوم الگوی گیم پس، راه خوبی برای مقایسه این بازی با عناوین قبلی بتسدا وجود ندارد. به علاوه، نمی‌دانیم چه تعداد نسخه از Starfield به فروش رفته و چه تعداد از مردم این محصول را به عنوان بخشی از گیم پس خود بازی می‌کنند.

  به هر حال، فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ، می‌گوید که Starfield قطعاً بسیار درآمدزا خواهد بود.

  Starfield در انحصار پلتفرم‌های مایکروسافت است و این به معنای میلیون‌ها فروش از دست رفتۀ احتمالی است. تیم استوارت (Tim Stuart)، مدیر مالی ایکس باکس در جریان دادگاه FTC شهادت داد که انتظار می‌رود Starfield چیزی حدود ۱۰ میلیون نسخه روی پلی استیشن بفروشد. او همچنین گفت Starfield می‌تواند به افزایش مشترکین گیم پس، فروش کنسول‌ها و جبران ضررها کمک کند.


  نظر شما در این باره چیست؟

  منبع: GameSpot

  GidoraLone wolfAMIR WAZOWSKIMatin Barkatمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)Sami 227Black SwordsmanHELLO.BROTHERThunderDoomBehzad zargarymeysambکاکاسنگیگیمر دهه شصتیv-alkalineTahaicDanialRanjbarzadeh3doامی مارتینز ( تیت سابق )?sobhan?john117more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا