اخبار روز

بازی Starfield تغییر بزرگی را در یکی از ویژگی‌های کلاسیک Skyrim و Fallout ایجاد می‌کند – تی ام گیم

 • بازی Starfield تغییر بزرگی را در یکی از ویژگی‌های کلاسیک Skyrim و Fallout ایجاد می‌کند – تی ام گیم

  به نظر می‌رسد که Starfield در حال ایجاد تغییری بزرگ در مکانیسم جیب‌بُری است. در جدیدترین محصول نقش‌آفرینی استودیوی بتسدا (Bethesda)، ما بلادرنگ از NPCها دزدی خواهیم کرد.

  تبلیغات

  همانطور که در یک پست ردیت توسط OkPain2022 نشان داده شده، ما در حین بررسی آنچه که آن‌ها در جیب خود دارند، علامت مورد نظر خودمان را دنبال می‌کنیم.

  برخلاف Skyrim و Fallout، که در آن‌ها می‌توانید تا زمانی که بخواهید در فهرست موجودی یک نفر بگردید، در حالی که جهان اطراف شما متوقف می‌شود، در Starfield باید یک جیب‌بُری سریع داشته باشیم.

  این بزرگ‌ترین تغییر ایجاد شده نیست اما باز هم ویژگی جالبی به نظر می‌رسد. برخی نیز فکر می‌کنند قفل‌گشایی هم سرنوشت مشابهی خواهد داشت، چرا که اگر زمان در حین انجام این کار متوقف نشود، انتخاب قفل بسیار سخت‌تر خواهد بود.


  نظر شما در مورد این تغییر چیست؟ آیا جیب‌بُری بلادرنگ باعث می‌شود کم و بیش از NPCها سرقت کنید؟

  منبع: Gamereactor UK

  تبلیغات
  هالک ایرانیKalSeinRED DEAD & STARFIELDاپوزوسیون تی ام گیم UNCLE ARTURلئوناردو داوینچیMiladdioŴILliAmImmortal SpartanThe Legend of Zelda: Tears of the KingdomGampass_e_bozorgVisible gamer mansobi waltred-eyed Banished Knightassassinکلاغمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)BehzaadHalo reach 2more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا