اخبار روز

تریلرهای انیمیشنی Starfield، روایتگر داستان هایی از جهان بازی هستند – تی ام گیم

 • تریلرهای انیمیشنی Starfield، روایتگر داستان هایی از جهان بازی هستند – تی ام گیم

  تریلر‌های جدید Starfield، انیمیشن هایی با مضمون روایت سناریو‌های داستانی مختلف هستند؛ سناریو هایی که می‌توانند در خود بازی به وقوع بپیوندند.

  تبلیغات

  بازاریابی جدید بتسدا (Bethesda) برای Starfield، به خودی خود شیوه‌ی جالبی برای نمایش وسعت تغییراتی است که در اثر انتخاب‌های هر بازیکن، به وجود می‌آیند. سه انیمیشن کوتاه با محوریت سه شخصیت با نام‌های Vanna ،Ada و Kent که هرکدام، داستان زندگی یکی از این شخصیت‌ها را به نمایش می‌گذارد و هر سه، بخشی از مجموعه The Settled Systems: An Animated Anthologyبه شمار می‌روند.

  تریلر اول، درباره Vanna، شخصی از Akila City است که در جست‌وجو برای پیدا کردن قطعه‌ای برای تعمیر سفینه‌اش، با صحنه‌ای مواجه می‌شود که او را وادار به اتخاذ تصمیمی سرنوشت‌ساز می‌کند.

  دانلود ۷۲۰
  دانلود ۱۰۸۰

  تریلر دوم، راوی داستان خلبان Kent است که در راه رسیدن به هدفش، ماجراجویی‌های فضایی، به گروه United Colonies می‌پیوندد.

  دانلود ۷۲۰
  دانلود ۱۰۸۰

  تریلر سوم هم، درباره Ada و همکارش Harper است که سارقینی از شهر Neon هستند. اما طی اتفاقی ناگهانی، Ada مجبور می‌شود تا بین Harper و نظر خودش، یکی را انتخاب کند.

  دانلود ۷۲۰
  دانلود ۱۰۸۰

  بازی Starfield در تاریخ ۱۵ شهریور امسال (۶ سپتامبر ۲۰۲۳) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و از روز عرضه، برای مشترکین سرویس Game Pass در دسترس خواهد بود.

  تبلیغات
  امیر حسینmeysambTES fanکاکاسنگیMincraftSina7294𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸ODEThe Legend of Zelda: Tears of the KingdomHaj_HosseinTahaicAMIN12cactuslevineKratosAshen undead the bearerfarshadxDrDaddy3doPro gamermore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا