اخبار روز

محیط‌های بازی Star Wars: Outlaws همگی دست ساز بوده و به بزرگی مناطق Assassin’s Creed Odyssey هستند – تی ام گیم

 • محیط‌های بازی Star Wars: Outlaws همگی دست ساز بوده و به بزرگی مناطق Assassin’s Creed Odyssey هستند – تی ام گیم

  Star Wars: Outlaws قطعاً یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های حال حاضر استودیوی یوبیسافت (Ubisoft) است، چرا که اتصال نام “Star Wars” به هر عنوان AAA، می‌تواند آن را از نردبان توجهات بالا ببرد.

  تبلیغات

  با این حال، می‌دانیم که این بازی، نقطه عطف دیگری در تلاش‌های یوبیسافت برای بزرگ‌تر کردن نقشه بازی‌های خود نسبت به قبل خواهد بود تا بتواند طبق سنت همیشگی، برج‌های بیشتری را برای بالا رفتن در اختیار شما قرار دهد.

  بر اساس مصاحبه اخیر با جولیان گریتی (Julian Gerighty)، مدیر خلاق استودیوی یوبیسافت مسیو (Ubisoft Massive)، بازیکنان سیارات «دست ساز» موجود در بازی، از سراسر کهکشان بازدید خواهند کرد و هر یک از این سیارات، به اندازه دو یا سه منطقه در Assassin’s Creed Odyssey خواهند بود. گریتی می‌گوید:

  این یک تشبیه خام است، اما برای مثال، اندازه یک سیاره ممکن است تقریباً [معادل] دو منطقه از Assassin’s Creed Odyssey باشد. همچنین باید بدانید که این رویکرد حماسی، مانند «باز آفرینی کل انگلستان» نیست.

  وقتی گریتی می‌گوید که هر یک از محیط‌ها «دست ساز» هستند، منظور او مشخصاً این است که «ما به‌طور رویه‌ای، یک سیاره کامل را ایجاد نکرده‌ایم».

  البته این تمام موارد نیست، بلکه چیزهای زیادی وجود دارد که باید به خاطر آن‌ها هیجان‌زده باشید.

  بله، ممکن است برج‌هایی وجود داشته باشند که برای نشان دادن این نقشه‌های عظیم، نیاز به فتح کردن آن‌ها داشته باشیم. به نظر می‌رسد املاک و مستغلات این عنوان از فرانچایز جنگ ستارگان، بیشتر از آن چیزی است که طرفداران، تاکنون مجبور به بازی در آن بوده‌اند.

  منبع: PSU

  red-eyed Banished KnightWitcherSpider-Manlul-bookCameraMan✎﹏ȏṃıԀmeysambامیر حسینsobi waltKratosD.r FORD🤘Mohsenj74One Simple PC GamerSoulofficer NorringtonOld fashion GAMERPro gamerهادی صفائیunitedEzio (Spider-Man Edition)more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا