اخبار روز

بازی جدید و احتمالاً چند نفره‌ی South Park در حال توسعه است – تی ام گیم

 • بازی جدید و احتمالاً چند نفره‌ی South Park در حال توسعه است – تی ام گیم

  به لطف آگهی استخدام جدید استودیوی کوئسشن گیمز، توسعه‌ی بازی جدیدی از مجموعه‌ی South Park تایید شد و احتمالاً با عنوانی چند نفره روبرو خواهیم بود.

  اخیراً آگهی استخدام جدیدی از استودیوی کوئسشن گیمز (Question Games) منتشر شد که در دست ساخت بودن بازی جدیدی از مجموعه‌ی South Park را تایید می‌کند. با توجه به محتوای این آگهی استخدام، این بازی به احتمال فراوان عنوانی چند نفره خواهد بود و این موضوع در حالی رخ می‌دهد که دو بازی اخیر این مجموعه در سبک نقش‌آفرینی و تک نفره بودند.

  شاید استودیوی کوئسشن گیمز را بیش‌تر به دلیل ساخت و عرضه‌ی بازی کو-آپ و ترسناک The Blackout Club به یاد بیاورید. این استودیو مستقر در کالیفرنیا و ویرجینیا است و اعضای آن از توسعه‌دهندگان سابق عناوین بزرگ و AAA انتخاب شده‌اند. اعضای این استودیو سابقاً در توسعه‌ی عناوینی نظیر Thief: Deadly Shadows، سه‌گانه‌ی BioShock و Dishonored فعالیت داشتند.

  همچنین، برخی از اعضای این تیم پیش‌تر در توسعه‌ی عناوین مجموعه‌ی South Park از جمله The Stick of Truth و The Fractured But Whole نیز مشارکت داشته‌اند. به هر ترتیب، این آگهی استخدام از متقاضیانی دعوت به عمل می‌آورد که سابقاً در ساخت بازی‌های چند نفره فعالیت داشتند.

  البته، این پروژه طبعاً در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد و احتمالاً تا آینده‌های نسبتاً دور نیز خبری از آن نخواهیم شنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا