اخبار روز

تصاویری از Silent Hill 2 Remake فاش شد – تی ام گیم

 • تصاویری از Silent Hill 2 Remake فاش شد – تی ام گیم

  به نظر می‌رسد که تصاویری از دموی Silent Hill 2 Remake که توسط بلوبر تیم با هدف جلب نظر کونامی ساخته شده بود، فاش شده است.

  بر اساس صحبت‌های منبع داخلی مشهور، داسک گالم (Dusk Golem)، این تصاویر برگرفته از دمویی هستند که بلوبر تیم (Bloober Team) ساخته بود تا بتواند نظر کونامی را جلب کند و چراغ سبز برای ساخت بازی‌ای از سری Silent Hill را به دست بیاورد. این منبع داخلی متذکر شده که پروژۀ نهایی بسیار متفاوت با این تصاویر است و تقریباً ارتباطی بین دمو و اثر کنونی وجود ندارد.

  تبلیغات

  تصاویر مذکور متاسفانه کیفیت پایینی دارند، اما به هر حال شما می‌توانید آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید (برای مشاهده در اندازۀ اصلی کلیک کنید):

  تصاویری از Silent Hill 2 Remake فاش شد - تی ام گیم
  تصاویری از Silent Hill 2 Remake فاش شد - تی ام گیم

  مدتی پیش، اندی رابینسون (Andy Robinson)، ویراستار وبسایت خبری VGC، در یک توییت به این موضوع اشاره کرده بود که به احتمال زیاد حداقل سه پروژۀ Silent Hill توسط استودیوهای مختلف مراحل توسعه را طی می‌کنند و تقریباً اطمینان دارد که یکی از آن‌ها توسط بلوبر تیم ساخته می‌شود. همچنین، برخی از اطلاعات به این موضوع اشاره دارند که یکی دیگر از پروژه‌ها توسط استودیویی ژاپنی در دست ساخت قرار دارد.

  گیمرهای دو دوتا پنج تاPARASITE EVE 277ناتی گادامیر حسینainzTlou part 2 game of the centuryAHCHerfeiyEmperor Nima ShamsJin sakaiSky Manهادی صفاییBehzaaadInvisible bearded usermehdi_1981mahdi12345@alistarAlbertLonesome guymore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا