اخبار روز

ارسال سه ایمیل به گوگل برای پیگیری حذف اپلیکیشن ایرانی – تی ام گیم

 • ارسال سه ایمیل به گوگل برای پیگیری حذف اپلیکیشن ایرانی – تی ام گیم

  احمد حدادی- مدیر عامل پلتفرم روبیکا – در یک نشست خبری درباره فعالیت‌ها و شرایط حال حاضر این اپلیکیشن اظهار کرد: پس از محدودسازی پیام‌رسان‌های خارجی، این پیام‌رسان با رشد مواجه شد که معتقدیم رشد پایداری نیست و بعد از برداشته شدن محدودیت‌ها کاهش پیدا می‌کند و اعتقاد ما این است که مهاجرت به روش ارگانیک درست است.

  به گزارش تی ام گیم از ایسنا، وی با تاکید بر این که این برنامه ایک پلتفرم اجتماعی است و این یعنی در حوزه سرگرمی فعالیت می‌کند، تصریح کرد که نمی‌شود به صورت اجبار این سرگرمی را برجسته کرد. ما اگر بتوانیم مزیتی ایجاد کنیم برنده‌ خواهیم بود.

  حدادی درباره مسئله‌ای که طی چند روز اخیر در زمینه حذف این پلتفرم توسط گوگل پلی اتفاق افتاد،  توضیح داد: ما از زمان شروع این مسئله، سه بار به گوگل ایمیل ارسال کردیم که یک بار پاسخ دادند و گفتند که طی ۴۸ ساعت بررسی و اعلام می‌کنند. پلت فرم ما از سال گذشته در گوگل پلی نبوده است. در زمینه حذف اپلیکیشن از گوگل‌پلی هم به آن‌ها ایمیل فرستادیم اما به نظر می‌رسد پاسخ‌های آنها از پیش تعریف شده است و در زمینه دریافت پاسخ با توجه به نامه‌نگاری‌های انجام شده امیدوار نیستیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا