اخبار روز

سم هاوسر: GTA VI محدودیت‌های عناوین جهان باز را به چالش می‌کشد – تی ام گیم

 • سم هاوسر: GTA VI محدودیت‌های عناوین جهان باز را به چالش می‌کشد – تی ام گیم

  GTA VI «چشم‌انداز جدیدی» را برای این فرنچایز و شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) نشان می‌دهد.

  تبلیغات

  در ۴ دسامبر (۱۳ آذر) شاهد تریلر معرفی GTA VI بودیم که کمی زودتر از موعد مقرر و به دلیل فاش شدن کامل، در اختیار طرفداران قرار گرفت. راکستار گیمز نیز پس از این اتفاق بر آن شد تا تمام برنامه‌ها را جلو بیاندازد و تریلر مذکور را به طور رسمی منتشر کند. در هر صورت، شاهد بازگشتی شکوهمند به سواحل غرق آفتاب Vice City در ایالت لئونیدا (Leonida) هستیم.

  سام هاوسر (Sam Houser)، یکی از بنیانگذاران راکستار گیمز، اندکی پس از انتشار اولین تریلر، در بیانیه‌ای گفت:

  Grand Theft Auto VI تلاش ما برای فراتر بردن مرزها و محدودیت‌ها برای خلق تجربیات جهان باز داستان‌محور بسیار غوطه‌ورانه است … ما هیجان‌‎زده هستیم تا این چشم‌انداز را با پلیرهای خود در سرتاسر جهان به اشتراک بگذاریم.

  کاملاً مطمئن نیستیم که این«چشم‌انداز جدید» برای مجموعه‌ای که بیش از ۲۰ سال در حال اجرا است، یا استودیویی که حتی برای مدت بیشتری در حال فعالیت است، چه معنایی دارد، اما به هر حال آن را به عنوان یک نشانه مثبت برای GTA VI در نظر خواهیم گرفت.

  نظر هاوسر در مورد GTA 6 به شکلی کلی بیان می‌شود. باید تا سال ۲۰۲۵، زمانی که GTA VI در نهایت روی کنسول‌های نسل جدید عرضه خواهد شد، منتظر بمانیم تا ببینیم منظور هاوسر از «فراتر بردن مرزها و محدودیت‌ها برای خلق تجربیات جهان باز داستان‌محور بسیار غوطه‌ورانه» چیست.

  طرفداران GTA VI مکان‌های آن را با نسخه Vice City مقایسه کرده‌اند و به نظر می‌رسد که هتل آوشن ویو (Ocean View) می‌تواند در بازی جدید، با ماشین قدیمی‌ای که جلوی آن پارک شده بود، برای بار دیگر نمایان شود. شایان ذکر است در حال حاضر عرضه GTA VI برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید نشده؛ درست مانند GTA V و GTA IV.


  برای بررسی عمیق‌تر اولین تریلر، مقاله اختصاصی ما را در اینجا مطالعه فرمایید.

  نظر شما در این باره چیست؟

  تبلیغات
  Mahdikarma(دازای)Ezio (در شوک عظمت GTA VI)حصینMHNجان قماربازشادمن 3meysambsorenaODEداچ پلن دِر لیندNiko_BladeMatin Barkatفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزBlack SwordsmanBoy gamer Iranianmrazamat bagatovCambyses The Thirdجیسون ( پروتاگونیست مذکرِ GTA VI )🤘Mohsenj74more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا