اخبار روز

شایعه: دو سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس و لایو گلد ترکیب می‌شوند – تی ام گیم

 • شایعه: دو سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس و لایو گلد ترکیب می‌شوند – تی ام گیم

  در سال‌های گذشته شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر حذف همیشگی ایکس‌باکس لایو گلد بوده‌ایم، اما شایعه‌ای جدید خبر از احتمال ترکیب دائمی آن با گیم‌پس می‌دهد.

  به‌گزارش وبسایت Purexbox، ژورنالیستی به نام برَد سَمز (Brad Sams) در ویدئویی جدید در کانال یوتیوب خود اعلام کرده است که بنا بر شنیده‌هایش، مایکروسافت (Microsoft) در تلاش است تا دو سرویس ایکس باکس لایو گلد و گیم‌پس را با یکدیگر ترکیب کند و به‌نظر می‌رسد که قیمت ماهانه‌ی اشتراک آن 15 دلار خواهد بود.

  شنیده‌ام که مایکروسافت قصد دارد قیمت این سرویس‌ها را به‌نحوی بالا ببرد که شامل گلد نیز بشود. 15 دلار در ماه، قیمت پایه‌ای جدید خواهد بود و شما به ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم‌پس دسترسی خواهید داشت و این، تنها انتخاب شما [برای تهیه‌ی اشتراک این سرویس‌ها] خواهد بود. به‌نظر من عجیب نیست اگر مایکروسافت پس از در اختیار گرفتن اکتیویژن (Activision)، قیمت مورد نیاز پایه‌ی اشتراک سرویس‌های خود را افزایش دهد.

  برَد سَمز

  همانطور که احتمالاً می‌دانید، ایکس باکس گیم‌پس آلتیمیت که اشتراک ماهیانه‌اش 15 دلار قیمت دارد، شامل ایکس باکس لایو گلد نیز می‌شود، اما اجباری شدن عضویت در گیم‌پس برای دسترسی به گلد می‌تواند برای مایکروسافت اقدامی پرخطر باشد.

  البته، این امکان نیز وجود دارد که گلد با قیمت و شیوه‌ی قبلی در دسترس باقی بماند و تنها قیمت پایه‌ی گیم‌پس به 15 دلار افزایش پیدا کند.

  PARASITE EVE 2SamulSquatlatexHunTeR007IrNJust GOD OF WARZFBmeysambاوس ممد تحلیل گرKing Jim Ryan ☢︎︎Tlou part 2 game of the centuryBlizzardRezaمرد شیش تیغ مرئیP.morganSkyrim : The Elder Scrolls VGramy kاینسایدر استخونیعلی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا