اخبار روز

شایعه: سری Watch Dogs به پایان راه خود رسیده است – تی ام گیم

 • شایعه: سری Watch Dogs به پایان راه خود رسیده است – تی ام گیم

  روزی روزگاری، Ubisoft بازی Watch Dogs را معرفی کرد که قصد داشت قدرت کنسول‌های نسل هشتم را به رخ بکشد. بازی مورد بحث در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، ولی نتوانست در حد و اندازه‌ای که از آن انتظار می‌رفت ظاهر شود، اگرچه فروش مناسبی داشت. لحن جدی، تاریک و خشک اولین ورودی این سری، به عنوان یکی از مشکلات اساسی آن شناخته شد و Ubisoft تصمیم گرفت تا دومین بازی این فرانچایز را با نام Watch Dogs 2 و لحنی شادتر در سال ۲۰۱۶ عرضه کند. احتمالا Ubisoft در تشخیص مشکل اصلی اشتباه کرده بود چرا که این بار هم تاریخ تکرار شد و علی‌رغم فروش خوب این بازی، انتظارات بسیاری را برآورده نکرد.

  تبلیغات

  سال ۲۰۲۰ میلادی، سومین بازی این مجموعه با نام Watch Dogs Legion منتشر شد. Ubisoft این بار سعی کرد تا لحن و استایل بازی دوم را حفظ کند و تا جایی پیش رفت که تقریبا، با یک بازی متفاوت‌تر با باقی ورودی‌های این سری روبه‌رو شدیم. این بازی نیز نتوانست تا به مایه‌ افتخار این فرانچایز تبدیل شود و این بار نه تنها در حد انتظارات نبود، بلکه خوب هم فروش نرفت. در حال حاضر، اگر به عنوان یکی از طرفداران این سری را با دقت رصد کرده باشید، احتمالا متوجه خواهید شد که توسط توسعه دهنده، کنار گذاشته شده است.

  جاناتان (j0nathan)، یکی از اینسایدرهای معتبر Ubisoft، در پلتفرم X از Watch Dogs به عنوان فرانچایزی مرده یاد کرده است. به نظر می‌رسد شکست آخرین بازی این سری، باعث توقف توسعه بازی‌های دیگر این IP شده است که یک بازی بتل رویال را هم شامل می‌شود.

  متن پست وی در پلتفرم X به این صورت بوده است:

  Watch Dogs کاملا مرده و دفن شده است. شکست Legion باعث شد تا پرو‌ژه‌های دیگر با این لایسنس ( شامل یک بازی بتل رویال) نابود شوند.

  تا زمان نوشتن این مطلب، Ubisoft به این موضوع پاسخی نداده است. اگر این شرایط تغییر نکند، شاید بهتر باشد تا طرفداران این فرانچایز مثل باقی افراد، منتظر GTA 6 بمانند.

  جان قمارباز𝕀𝕟𝕗𝕖𝕣𝕟𝕠هادی صفائیBahadorOverlordollieDanielNimaLeroxشادمن 3

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا