اخبار روز

شایعه: رویداد Nintendo Direct در 25 خرداد برگزار می‌شود – تی ام گیم

 • شایعه: رویداد Nintendo Direct در 25 خرداد برگزار می‌شود – تی ام گیم

  طبق ایمیل دریافتی اخیر یکی از کاربران ردیت مبنی بر ممنوعیت پوشش خبری یکی از بازی‌ها تا تاریخ 15 ژوئن، احتمالاً Nintendo Direct در تاریخ مذکور برگزار خواهد شد.

  این روزها رویدادهای مهم زیادی در حال برگزاری هستند، اما غایب بزرگ آن‌ها شرکت نینتندو بوده است. معمولاً این شرکت ژاپنی ماه ژوئن هر سال رویداد Nintendo Direct خود را برگزار می‌کند و به همین علت، بسیاری از هواداران منتظر اعلام تاریخ وقوع آن هستند، اما تاکنون هیچ تاریخ رسمی‌ای مشخص نشده است.

  با این حال، به نظر می‌رسد که این رویداد در ماه ژوئن سال جاری نیز برگزار خواهد شد. به تازگی، یکی از کاربران ردیت تصویری از ایمیل دریافتی خود به اشتراک گذاشته است که از سوی یک استودیوی بازی‌سازی به او ارسال شده است و به پوشش خبری احتمالی ساخته‌ی اخیر آن‌ها اشاره دارد. این کاربر که خود را تولیدکننده‌ی محتوا می‌داند، مشخصات این بازی را در تصویر مذکور تار کرده است.

  با این حال، سایر کاربران دریافتند که بازی مورد نظر، ساخته‌ی دو استودیوی انجل ماتریکس (Angel Matrix) و آناپرنا اینترکتیو (Annapurna Interactive) یعنی عنوان تیراندازی اول‌شخص Neon White است که با توجه به تریلرهای گذشته‌ی آن، اوایل تابستان پیش رو برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

  نکته‌ی جالب توجه آن است که در ایمیل مذکور اعلام شده است هرگونه پوشش خبری از این بازی تا ساعت 9 صبح روز 15 ژوئن به وقت منطقه‌ی زمانی اقیانوس آرام (PT) ممنوع خواهد بود. گمان می‌رود که زمان ذکر شده دقیقاً زمان وقوع رویداد Nintendo Direct باشد. این احتمال نیز وجود دارد که Neon White همزمان با معرفی در این رویداد، عرضه شود که با توجه به انحصاری بودن عرضه‌ی کنسولی آن برای نینتندو سوییچ، منطقی به نظر می‌رسد.

  همچنین، شایان ذکر است که نظارتگران ردیت از صحت وجود ایمیل مذکور اطمینان حاصل کرده‌اند. البته، این مورد لزوماً برگزاری Nintendo Direct را تأیید نمی‌کند. به هر صورت، اگر واقعاً Nintendo Direct امسال را در پیش داشته باشیم، به زودی شاهد اعلام رسمی تاریخ وقوع آن خواهیم بود. نینتندو معمولاً دو روز پیش از نمایش‌های Direct خود رسماً از آن‌ها خبر می‌داد. با توجه به این مورد، احتمالاً باید تا هفته‌ی آتی برای تأیید این شایعه منتظر بمانیم.

  The old playero0ashil0oKuros𝑾𝒐𝒍𝒗𝒆𝒓𝒊𝒏𝒆پوکرفیسmeysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا